خانه|اخبار

اخبار - شرکت پایندان | بنیاد مستضعفان

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پایندان برگزار شد
به ریاست مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت پایندان برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۱، ساعت ۱۴ امروز (یکشنبه) ۱۱ تیر ۱۴۰۲ با حضور حسابرس مستقل، بازرس قانونی و ۱۰۰ درصد سهامداران در محل سالن جلسات هلدینگ انرژی گستر سینا برگزار شد.
آخرین فاز پارس جنوبی به بهره‌برداری رسید
با حضور رئیس جمهور و رئیس بنیاد مستضعفان
فاز ۱۴ پارس جنوبی به عنوان آخرین و ایرانی‌ترین فاز با حضور ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به بهره‌برداری رسید.
فراخوان همکاری پایندان با شرکت‌های دانش‌بنیان
به منظور رفع نیازهای فناورانه انجام شد
شرکت پایندان وابسته به هلدینگ انرژی گستر سینا به منظور رفع نیازهای فناورانه خود فراخوان همکاری با شرکت‌های دانش بنیان منتشر کرد.
کسب تقدیرنامه سه ستاره توسط پایندان از ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت
شرکت پایندان وابسته به هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان موفق به کسب تقدیرنامه سه ستاره از ششمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت شد.
تکمیل و تحویل واحد 3 گازی فاز 14 پارس جنوبی/تزریق حدود 13 میلیون متر مکعب گاز به شبکه سراسری
مدیرعامل پایندان خبر داد
مدیرعامل شرکت پایندان وابسته به هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان از تحویل پیش از موعد و زمان‌بندی واحد (تِرِین) 3 گازی فاز 14 پارس جنوبی به شرکت بهره‌بردار خبر داد و گفت: با تحویل این واحد، حدود 13 میلیون متر مکعب گاز به شبکه سراسری کشور تزریق می‌شود.
فیلم/پایندان؛نماد خودباوری ملی در پروژه فاز 14 پارس جنوبی/تحویل تِرِین 3 گازی فاز 14 از اواسط آبان ماه
شرکت پایندان به عنوان یکی از شرکت‌های مطرح در کنسرسیوم طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی که تا کنون رکوردهای بی‌سابقه‌ای از خود در این پروژه به جای گذاشته است، با توجه به زمستان پیش رو، تِرِین 3 گازی فاز 14 را اواسط آبان ماه تحویل شرکت بهره‌بردار می‌دهد.
حضور حفاری شمال، بهران و پایندان در بیست و ششمین نمایشگاه نفت و گاز تهران
شرکت‌های حفاری شمال، نفت بهران و پایندان با حضور در بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران، ضمن معرفی دستاوردها و توانمندهای خود، پذیرایی علاقمندان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران هستند.
تقدیر مدیرعامل شرکت پایندان از کارگران فعال در فاز 14 پارس جنوبی
به مناسبت روز کارگر صورت گرفت
مدیرعامل شرکت پایندان در آستانه روز کارگر، در فاز 14 پارس جنوبی حضور یافت و از کارگران این شرکت در طرح توسعه فاز 14 تقدیر کرد.
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره جدید شرکت پایندان منصوب شدند
با صدور احکام جداگانه
​مهندس زیار مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا با صدور احکام جداگانه‌ای، «اکبر دادخواه» را به عنوان مدیرعامل و «احمد خاوری» را به عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت پایندان منصوب کرد.

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir