مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شرکت پدکس برگزار شد

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس (پدکس)، ساعت ۱۵ روز سه‌شنبه با حضور ۱۰۰ درصد سهامداران در محل سالن جلسات هلدینگ انرژی گستر سینا برگزار شد.
مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شرکت پدکس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، در این جلسه که با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران هلدینگ انرژی گستر سینا و اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس برگزار شد، مهندس صادقی به عنوان رئیس مجمع، نمایندگان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران به عنوان ناظر و نمایندگان موسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اعضای هیئت رئیسه مجمع پدکس را تشکیل دادند.

در ابتدای این جلسه و پس از اعلام رسمیت آن از سوی رئیس مجمع، گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی در خصوص صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ شرکت پدکس قرائت شد و مجمع پس از بحث و بررسی‌های لازم، گزارش صورت‌های مالی را تصویب کرد.

در ادامه دکتر فروزنده مدیرعامل شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس ضمن ارائه گزارش فعالیت هیئت مدیره، به تشریح عملکرد و دستاوردهای پدکس در سال گذشته و پروژه‌های در دست اجرای این شرکت پرداخت.

انتخاب موسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار به منظور درج آگهی‌های شرکت و تغییر سال مالی از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس بود.

در پایان این جلسه مهندس صادقی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا و رئیس مجمع شرکت پدکس ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته در یکسال گذشته، از مدیران و اعضای هیئت مدیره شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس خواست تمام تلاش خود را برای بهبود و ارتقای هر چه بیشتر وضعیت و عملکرد شرکت معطوف سازند.

انتهای پیام/

کد خبر : ۱,۰۷۰
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا، بنیاد مستضعفان، مهندس صادقی، پدکس، حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس، دکل حفاری، مجمع عمومی،
تاریخ ویرایش خبر : ۱۴ تیر ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir