با حضور ۸۷ درصدی صاحبان سهام؛

مجمع عمومی عادی سالیانه دوده‌فام برگزار شد/تقسیم ۳۱۵ تومان سود به ازای هر سهم

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت صنعتی دوده‌فام منتهی به سال مالی ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ با حضور ۸۷ درصدی سهامداران در محل هتل پارسیان کوثر تهران برگزار شد.
مجمع عمومی عادی سالیانه دوده‌فام برگزار شد/تقسیم ۳۱۵ تومان سود به ازای هر سهم

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، در این جلسه که صبح امروز (دوشنبه) ۱۹ تیر برگزار شد، ابوالقاسم محسنی نماینده بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به عنوان رئیس مجمع، علی پرتوی نماینده هلدینگ انرژی گستر سینا و امیرپیروز سلیمانی نماینده شرکت پالایش قطران ذغالسنگ به عنوان ناظران جلسه و عیسی زارع مدیر مالی و اقتصادی دوده‌فام به عنوان دبیر جلسه، اعضای هیئت رئیسه مجمع عادی سالیانه دوده‌فام را تشکیل دادند.

همچنین خانم آرزو زمانی به عنوان نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و حمید کریمی به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی در این جلسه حضور داشتند.

پس از خیر مقدم به حضار و مدعوین و اعلام آغاز رسمی جلسه، زارع دبیر جلسه و مدیر مالیاقتصادی دوده‌فام به بیان گزارش فعالیت یکساله هیئت مدیره پرداخت که از آن جمله می‌توان به کسب سهم تولید ۳۴ درصدی، پوشش ۵۹ درصدی بازار صادرات و ۲۲ درصدی بازار داخلی صنعت دوده اشاره کرد.

همچنین در این جلسه، دستیابی به فروش مقداری ۷۰ درصدی در بازارهای خارجی و ۳۰ درصدی در بازارهای داخلی، از اهداف کلان شرکت صنعتی دوده‌فام عنوان شد.

در ادامه نماینده موسسه حسابرسی مفید راهبر، گزارش حسابرسی صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ را قرائت کرد که پس از بحث و بررسی به تصویب سهامداران حاضر در مجمع رسید.

در انتهای این جلسه پس از انتخاب موسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت، با تصویب مجمع عمومی دوده‌فام به ازای هر سهم ۳۱۵ تومان سود تقسیم شد.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۹۷
کد خبر : ۱,۰۸۵
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا، بنیاد مستضعفان، دوده‌ فام، صدف، مجمع عمومی، سود، صادرات، تولید، بازار داخلی
تاریخ ویرایش خبر : ۱۹ تیر ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir