مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پالایش قطران ذغالسنگ برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پالایش قطران ذغالسنگ منتهی به سال مالی ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ با حضور اکثریت سهامداران در محل سالن جلسات هلدینگ انرژی گستر سینا برگزار شد.
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پالایش قطران ذغالسنگ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، در این جلسه که صبح امروز (سه‌شنبه) ۲۰ تیر ۱۴۰۲ برگزار شد، مهندس صادقی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا به عنوان رئیس مجمع، علیرضا کریمی نماینده شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان و نورانی‌فر نماینده بنیاد مستضعفان به عنوان ناظر و حسین صادقی معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی قطران نیز به عنوان دبیر جلسه، اعضای هیئت رئیسه مجمع این شرکت را تشکیل دادند.

همچنین در این جلسه نماینده موسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی حضور داشت.

در ابتدا دکتر مصطفوی معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری هلدینگ انرژی گستر سینا ضمن خیر مقدم به حاضرین و قرائت دستور جلسه ده‌گانه مجمع عمومی قطران، به بیان خلاصه عملکرد سال ۱۴۰۱ این شرکت پرداخت که از آن جمله می‌توان به افزایش 28 درصدی سود خالص و استفاده ۱۰۳ درصدی از ظرفیت عملی شرکت در سال گذشته اشاره کرد.

سپس نماینده موسسه حسابرسی مفید راهبر، گزارش حسابرسی صورت‌های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ شرکت قطران را قرائت کرد که پس از بحث و بررسی به تصویب سهامداران حاضر در مجمع رسید.

در ادامه صادقی معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی قطران گزارش فعالیت هیئت مدیره را قرائت کرد که تکمیل زنجیره ارزش افزوده محصولات قطرانی، توسعه کمّی و کیفی محصولات ارزش افزا، توسعه تجارت بین‌الملل محصولات استراتژیک در بازارهای جهانی و توسعه سطح توانمندی‌های سرمایه انسانی از جمله استراتژی‌های شرکت پالایش قطران عنوان شد.

پایان ساخت و نصب برج تقطیر C531 جدید، تأمین، نصب و راه‌اندازی برج خنک کننده جدید، ساخت برج C211 جدید و تأمین، نصب و راه‌اندازی چهار عدد مخزن به منظور افزایش حجم ذخیره‌سازی آب شرب پالایشگاه و ... نیز از جمله اقدامات مهم و عمده صورت پذیرفته در سال ۱۴۰۱ بود.

در انتهای این جلسه موسسه حسابرسی مفید راهبر به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت انتخاب شدند.

انتهای پیام/ 

تعداد بازدید : ۵۵۵
کد خبر : ۱,۰۹۰
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا، بنیاد مستضعفان، ذوب آهن، پالایش قطران، مجمع عمومی، مهندس صادقی، برج تقطیر، سود، سهام،
تاریخ ویرایش خبر : ۲۰ تیر ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir