طی صدور حکمی از سوی مهندس صادقی؛

سرپرست جدید شرکت‌ حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس منصوب شد

مهندس صادقی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا با صدور حکمی «علی نوذری» را به عنوان سرپرست جدید شرکت‌ حفاری و اکشتاف انرژی گستر پارس (پدکس) منصوب کرد.
سرپرست جدید شرکت‌ حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس منصوب شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، در حاشیه جلسه شورای مدیران ارشد هلدینگ انرژی گستر سینا که عصر امروز (چهارشنبه) در محل سالن جلسات هلدینگ برگزار شد، مهندس صادقی مدیرعامل هلدینگ ضمن تقدیر از زحمات علی فروزنده مدیرعامل سابق پدکس، علی نوذری را به عنوان سرپرست جدید شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس معرفی کرد.

در حکم صادره از سوی مدیرعامل انرژی گستر سینا برای علی نوذری سرپرست جدید پدکس آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب مرتبط و ارزشمند جنابعالی، بدینوسیله به عنوان «سرپرست شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس» با برخورداری از کلیه اختیارات لازم منصوب می‌گردید. امید است با توکل بر خداوند و استعانت الهی و همکاری همه جانبه کلیه ارکان، مدیران و پرسنل آن شرکت، در انجام وظایف محوله و اعتلای جایگاه شرکت و دستیابی به اهداف جاری و توسعه‌ای موفق و موید باشید.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲,۷۵۳
کد خبر : ۱,۱۷۵
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا، پدکس، حفاری و اکتشاف، انرژی گستر پارس، علی نوذری، علی فروزنده، مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا، انتصاب
تاریخ ویرایش خبر : ۱۸ اَمرداد ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir