«ایران تایر» در جمع 10 ناشر برتر سازمان بورس و اوراق بهادار در سال 1401

شرکت تولیدی ایران تایر وابسته به هلدینگ انرژی گستر سینا، از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان یکی از 10 ناشر برتر بازار سرمایه در سال 1401 معرفی شد.
«ایران تایر» در جمع 10 ناشر برتر سازمان بورس و اوراق بهادار در سال 1401

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، آئین تجلیل از ناشران برتر بازار سرمایه با حضور رضا عیوضلو عضو هیئت مدیره سازمان بورس، محمود گودرزی مدیرعامل بورس تهران، محسن علیزاده عضو شورای عالی بورس، محمد خدابخشی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی و مجتبی توانگر و فاطمه مقصودی نمایندگان مجلس در سازمان بورس برگزار شد.

در این همایش، شرکت تولیدی ایران تایر به‌ همراه 9 شرکت دیگر با رعایت الزامات ابلاغی سازمان بورس و اوراق بهادار، به‌عنوان ناشران برتر در بین 828 شرکت سهامی عام انتخاب شدند.

ولی‌اله جعفری مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار درباره انتخاب ناشران برتر اظهار کرد: ناشران در واقع شرکت‌های سهامی عام هستند که نزد سازمان بورس ثبت شده‌اند و سهام آن‌ها در بازار بورس مورد معامله قرار می‌گیرد که تعداد آن به 828 شرکت می‌رسد.

وی با اشاره به اصلاح دستورالعمل رتبه‌بندی ناشران و نگارش با معیارهای متنوع‌تر، افزود: مهم‌ترین معیارهای اضافه شده مربوط به حاکمیت شرکتی می‌شود و گزارشات مالی شرکت‌ها و زمانی‌بندی افشای اطلاعات، بیشتر مدنظر قرار گرفته است.

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار، با بیان اینکه شرکت‌هایی که همه مقررات ابلاغی را در حوزه افشای اطلاعات رعایت کرده باشند، به‌عنوان شرکت برتر انتخاب شده‌اند، گفت: اگر ناشری حتی یک مورد را در زمان‌بندی مشخص شده به‌درستی افشا نکرده باشد، در بخش ناشران برتر قرار نگرفته است بنابراین 10 شرکت انتخاب شده امسال، تمامی موارد را رعایت کرده‌اند. 

بر اساس این گزارش، شرکت تولیدی ایران تایر به همراه شرکت‌های پلیمر آریاساسول، پتروشیمی نوری، سیمان فارس نو، فولاد کاوه جنوب کیش، شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی، موتورسازان تراکتورسازی ایران، برق و انرژی پیوند گستر پارس، رایان هم افزا و شرکت سرمایه‌گذاری گوهران امید از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان 10 ناشر برتر بازار سرمایه در سال 1401 معرفی و تجلیل شدند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۹۳
کد خبر : ۱,۱۸۴
کلیدواژه ها: بورس و اوراق بهادار، ناشر برتر، انرژی گستر سینا، ایران تایر، تجلیل،
تاریخ ویرایش خبر : ۲۳ اَمرداد ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir