دستور ویژه رئیس جمهور برای تأمین منابع مالی نوسازی خط تولید ایران تایر

سید ابراهم رئیسی رئیس جمهور در راستای تحقق شعار سال در سومین نشست ویژه رفع موانع تولید، دستور داد با همکاری سه بانک عامل، منابع مالی مورد نیاز برای نوسازی خط تولید شرکت ایران‌ تایر تأمین شود.
دستور ویژه رئیس جمهور برای تأمین منابع مالی نوسازی خط تولید ایران تایر
به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، سومین نشست ویژه رفع موانع تولید صبح امروز پنجشنبه ( 6 مهر 1402) با حضور رئیس جمهور، رئیس بنیاد مستضعفان، وزرای اقتصاد و جهاد کشاوری، معاون اجرایی رئیس جمهور و معاون رئیس بانک مرکزی برگزار شد. 
 
در این جلسه مدیرعامل شرکت ایران تایر به مشکل عدم پرداخت اعتبار مورد نیاز برای تامین سرمایه ثابت این شرکت جهت نوسازی خط تولید که از مصوبات سفر استانی دولت سیزدهم به استان سمنان بود، اشاره کرد که با دستور رئیس جمهور سه بانک عامل برای رفع این مشکل معرفی و مدت زمان یک ماهه برای پرداخت اعتبار مورد نیاز معین شد.

 

شرکت ایران تایر از جمله شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مادرتخصصی انرژی گستر سینا وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به شمار می‌رود که طرح توسعه آن در مهدیشهر استان سمنان در دستور کار قرار دارد و پیش بینی می‌شود در صورت تأمین منابع مالی مورد نیاز، فاز اول پروژه مهدیشهر تا پایان سال ١۴٠۴ به بهره‌برداری برسد.

این پرژوه تاکنون ۳۳ درصد پیشرفت داشته است و در قالب فاز اول، واحد بنبوری آن تا پایان سال ١۴٠٢ به بهره‌برداری می‌رسد تا ضمن نیاز کارخانه تهران، نیاز سایر تایرسازان را تامین کند.

انتهای پیام/

کد خبر : ۱,۲۸۹
کلیدواژه ها: بنیاد مستضعفان، رئیس جمهور، ابراهیم رئیسی، ایران تایر، موانع تولید، انرژی گستر سینا
تاریخ ویرایش خبر : ۶ مهر ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir