رشد ۱۱۴ درصدی درآمد حفاری شمال در ۶ ماه گذشته

شرکت حفاری شمال که با نماد «حفاری» در بورس شناخته می‌شود در ۶ ماهه ابتدایی امسال (۱۴۰۲) موفق به ثبت رشد درآمد ۱۱۴ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته شد.
رشد ۱۱۴ درصدی درآمد حفاری شمال در ۶  ماه گذشته

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، بر اساس اطلاعات منتشر شده بر روی سامانه کدال، حفاری شمال در نیمه نخست سال ۱۴۰۲ مبلغ 18.331.140 میلیون ریال درآمد فروش داشته است که نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱، رشد ۱۱۴ درصدی را نشان می‌دهد.

این شرکت همچنین در شهریور ماه امسال 2.797868 میلیون ریال درآمد به ثبت رسانده که حکایت از رشد ۶۷ درصدی نسبت به دوره یک ماهه سال قبل دارد.

شرکت حفاری شمال از شرکت‌های تابعه هلدینگ انرژی گستر سینا به شمار می‌رود که با دارا بودن ۹ دستگاه دکل حفاری خشکی و ۲ دستگاه سکوی حفاری دریایی پایه‌دار جزء پشگامان صنعت حفاری مدرن در ایران و خاورمیانه محسوب می‌شود.

از جمله پروژه‌هایی مهمی که هم‌اکنون در دست اجرای شرکت حفاری شمال قرار دارد، طرح توسعه میادین نفتی «مارون» در استان خوزستان و «گلخاری» در استان بوشهر است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۷۹
کد خبر : ۱,۳۱۶
کلیدواژه ها: حفاری شمال، حفاری، بورس، درآمد، فروش، انرژی گستر سینا، بنیاد مستضعفان، دکل حفاری خشکی، سکوی حفاری دریایی، رشد
تاریخ ویرایش خبر : ۱۶ مهر ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir