خبر خوش برای جامعه دانشگاهی صنعت حفاری؛

حفاری شمال فرصت مطالعاتی اعطا می‌کند

شرکت حفاری شمال وابسته به هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت دانشگاهی به منظور حل چالش‌های موجود در صنعت حفاری به اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها فرصت مطالعاتی اعطا می‌کند.
حفاری شمال فرصت مطالعاتی اعطا می‌کند

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، محمد مرادی مدیر فنی و مهندسی شرکت حفاری شمال با اعلام این خبر اظهار کرد: فرصت مطالعاتی مزبور با تقویت تعامل و ارتباط بین صنعت و دانشگاه، عملیاتی کردن دانش‌ها و یافته‌های دانشگاهی در صنعت حفاری و ارتقاء دانش فنی در فعالیت‌های عملیاتی حفاری شمال با مشارکت و حمایت بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و موسسه تحقیق و توسعه دانشمند، اعطا خواهد شد.

به گفته این مقام مسئول در شرکت حفاری شمال، پروژه‌های مدلسازی و تخمین عمر خستگی رشته حفاری به صورت (Real time)، امکان سنجی استفاده از مواد نوین کامپوزیتی در شرایط حفاری، امکان‌سنجی تولید لاینر سرامیکی، احصاء نیازهای فناورانه (TNA) شرکت حفاری شمال و مطالعه و ارائه راهکار برای بهبود کیفیت و افزایش عمر قطعات مصرفی حفاری  از جمله موضوعات این فرصت مطالعاتی است.

مرادی مدت زمان این فرصت مطالعاتی را ۶  ماهه خواند و گفت: به طور قطع تداوم و اجرای طرح‌های مشابه موجب استفاده حداکثری از ظرفیت دانشگاه برای ارتقاء فنی و حل چالش‌های موجود در صنعت حفاری خواهد شد.

انتهای پیام/

کد خبر : ۱,۵۱۲
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا, بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی, حفاری شمال, حفاری, فرصت مطالعاتی, اعضای هیات علمی
تاریخ ویرایش خبر : ۸ آذر ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir