حضور هلدینگ انرژی گستر سینا در پتروتک ۲۰۲۳

هلدینگ انرژی گستر سینا در دومین نمایشگاه و کنفرانس مدیریت فناوری و افزایش تولید دانش‌بنیان در زنجیره ارزش صنعت نفت (پتروتک ۲۰۲۳) حضور می‌یابد.
حضور هلدینگ انرژی گستر سینا در پتروتک ۲۰۲۳

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، این رویداد با هدف تولید دانش‌بنیان در زنجیره ارزش صنعت نفت از مسیر راهکارهای فناورانه و نوآورانه،  به مناسبت هفته پژوهش توسط معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت، ۲۸ لغایت ۳۰ آذر ماه جاری در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار خواهد شد.

انرژی گستر سینا که همواره حامی نوآوری‌های فناورانه در زنجیره ارزش صنعت نفت است، با برپایی غرفه، ضمن ارائه توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در حوزه فعالیت‌های دانش‌بنیان‌، نیازهای فناورانه خود را با شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در زنجیره ارزش صنعت نفت به اشتراک می‌گذارد.

همچنین در حاشیه این رویداد، مراسم امضای قرارداد با هشت شرکت دانش‌بنیان در حوزه نیازهای فناروانه شرکت حفاری شمال به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه انرژی گستر سینا برگزار خواهد شد.  

تولید محصولات صنعتی خاص با فناوری بالا در حوزه روانکارها از جمله تولید TDAE از RPO و تولید ادِتیوهای روانکار در شرکت نفت بهران، بومی سازی تجهیز فوران­گیر درون رشته حفاری و داخلی‌سازی قطعات فلزی و لاستیکی مورد استفاده در صنعت حفاری در شرکت حفاری شمال، دستیابی به دانش فنی تولید روغن پایه از بُرش آیزوریسایکل، دستیابی به دانش فنی تولید قیر قطرانی از روغن قطرانی و بومی سازی ریفاینرهای نفتالین و اجرای واحد خالص سازی نفتالین در شرکت پالایش قطران ذغالسنگ اصفهان از جمله دستاوردهای دانش‌بنیان انرژی گستر سینا به شمار می‌رود.

از دیگر دستاوردهای انرژی گستر سینا در این حوزه می‌توان به بومی‌سازی شیرهای کنترلی مورد استفاده در خطوط انتقال نفت و گاز برای نخستین بار در کشور توسط شرکت پایندان اشاره کرد.

 

کد خبر : ۱,۵۶۶
کلیدواژه ها: وزارت نفت، پتروتک، انرژی گستر سینا، تولید دانش بنیان، راهکارهای فناورانه، زنجیره ارزش صنعت نفت
تاریخ ویرایش خبر : ۲۷ آذر ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir