با حکم مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا؛

مدیرعامل ایران‌ تایر منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا، «هادی امیرشقاقی» به عنوان مدیرعامل شرکت تولیدی ایران تایر منصوب شد.
مدیرعامل ایران‌ تایر منصوب شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، محمدصادق عظیمی‌فر با صدور حکمی، «هادی امیرشقاقی» را به عنوان مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت تولیدی ایران تایر منصوب کرد.

متن حکم عظیمی‌فر به شرح زیر است؛

«جناب آقای هادی امیرشقاقی

سلام علیکم

با عنایت به بهره‌مندی از شایستگی‌های فردی، تخصصی و حرفه‌ای به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت تولیدی ایران تایر منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با اتکال به خداوند متعال، اتکا به شایستگی‌های و تجارب ارزشمند خود و بهره‌گیری از خرد جمعی، در بکارگیری این امانت ملی برای خدمت موثر به محرومان موفق و سربلند باشید. توفیقات جنابعالی را از خداوند منان خواستارم و امید است در پناه الطاف حضرت ولی‌عصر (عج) و دعای خیر مقام معظم رهبری، در تحقق اهداف بیش از پیش موفق باشید.

محمدصادق عظیمی‌فر»

 به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، «امیرشقاقی» دارای تحصیلات دکتری مکانیک از دانشگاه تهران است. مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت مایع‌سازی گاز طبیعی ایران (IRAN LNG)، عضو هیأت مدیره شرکت نفت جی و مدیر مهندسی شرکت پتروشیمی سبلان از جمله سوابق کارنامه مدیریتی امیرشقاقی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی ایران به شمار می‌رود.

پیش از این علی خلیلی سرپرستی شرکت تولیدی ایران تایر را بر عهده داشت که به عنوان عضو هیأت مدیره این شرکت باقی ماند. 

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا نیز طی نامه جداگانه‌ای از زحمات و تلاش‌های خلیلی در طول تصدی سرپرستی این شرکت تقدیر کرد.

شرکت تولیدی ایران تایر از جمله شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ انرژی گستر سینا به شمار می‌رود که تایرهای انواع خودروهای سبک و سنگین را تولید می‌کند.

کد خبر : ۱,۶۴۰
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا، عظیمی‌فر، ایران تایر، امیرشقاقی، انتصاب، ال ان جی، iran lng، شرکت مایع‌سازی گاز طبیعی ایران، نفت جی، پتروشیمی سبلان
تاریخ ویرایش خبر : ۲۳ دی ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir