برگزاری فرایند ارزیابی هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت در انرژی گستر سینا

فرایند ارزیابی هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت در هلدینگ انرژی گستر سینا انجام شد.
برگزاری فرایند ارزیابی هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت در انرژی گستر سینا

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، این فرایند ارزیابی به مدت ۲ روز  و با حضور ارزیابان مرکز ملی تعالی انجام شد.

بر اساس این گزارش، محمدصادق عظیمی‌فر مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا در جلسه افتتاحیه ارزیابی هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت که با حضور ارزیابان مرکز ملی تعالی، معاونین، مدیران و کارکنان هلدینگ انجام شد، ابراز امیدواری کرد این ارزیابی بتواند تحولات جدی در وجوه مختلف هلدینگ انرژی گستر سینا را رقم بزند.

وی تأکید کرد: آنچه اهمیت دارد این است که سازمان منطق تعالی را فهم کند و با تمام وجود در این راستا گام بردارد زیرا مدل تعالی می‌تواند خلاء‌ها را برطرف کند.

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا با اشاره به وجود فقر گفتمانی در حوزه تعالی در صنعت نفت و گاز کشور افزود: در سال‌های اخیر به ویژه در بالادست صنعت نفت، فضای رقابتی بوجود آمده که به طور قطع نحوه مدیریت و رویکرد سازمان می‌تواند در این فضای رقابتی، تعیین کننده باشد.

عظیمی‌فر ادامه داد: خوشبختانه در هلدینگ برخی پروژه‌های بهبود در حوزه تعالی مانند شناسایی و بهبود فرایندها، بازنگری ساختار سازمانی و نظام ارزیابی عملکرد اجرا شده که به طور قطع نیازمند بهبود و ارزیابی مستمر است.

در ادامه، گروه سه نفره ارزیابی در گفت‌وگو با معاونین، مدیران و کارکنان هلدینگ در قالب کارگروه‌های مختلف شامل استراتژی، بازاریابی، پشتیبانی و نگهداشت، راهبری، مالی، منابع انسانی و فناوری و مدیریت دانش، عملکرد و برنامه‌های انرژی گستر سینا در حوزه‌های مختلف را مورد ارزیابی قرار دادند.
کد خبر : ۱,۶۴۱
کلیدواژه ها: جایزه ملی تعالی و پیشرفت، ارزیابی، انرژی گستر سینا، صنعت نفت،
تاریخ ویرایش خبر : ۲۳ دی ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir