با حکم عظیمی‌فر؛

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری هلدینگ انرژی گستر سینا منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا، «احمد زراعت‌کار» به عنوان معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری این هلدینگ منصوب شد.
معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری هلدینگ انرژی گستر سینا منصوب شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، محمدصادق عظیمی‌فر با صدور حکمی، «احمد زارعت‌کار» را به عنوان معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری هلدینگ انرژی گستر سینا منصوب کرد.

متن حکم عظیمی‌فر به شرح زیر است؛

«برادر ارجمند جناب آقای احمد زراعت‌کار

سلام علیکم

با عنایت به بهره‌مندی از شایستگی‌های فردی، تخصصی و حرفه‌ای به موجب این حکم جنابعالی را به سمت معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری هلدینگ انرژی گستر سینا منصوب می‌نمایم.

امیدوارم با اتکال به خداوند متعال، اتکا به شایستگی‌ها و تجارب ارزشمند خود و بهره‌گیری از خرد جمعی، در بکارگیری این امانت ملی برای خدمت موثر به محرومان موفق و سربلند باشید. توفیقات جنابعالی را از خداوند منان خواستارم و امید است در پناه الطاف حضرت ولی‌عصر (عج) و دعای خیر مقام معظم رهبری، در تحقق اهداف بیش از پیش موفق باشید.

محمدصادق عظیمی‌فر»

رئیس امور انرژی سازمان برنامه و بودجه کشور، نایب رئیس و دبیر کمیسیون تخصصی شورای عالی انرژی کشور  و رئیس کارگروه موضوع کلیدی انرژی برنامه هفتم توسعه از جمله سوابق کارنامه مدیریتی زراعت‌کار به شمار می‌رود. 

بر اساس این گزارش، پیش از این سید ولی مصطفوی، مسئولیت معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری هلدینگ انرژی گستر سینا را بر عهده داشت که عظیمی‌فر طی نامه جداگانه‌ای از زحمات وی در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

کد خبر : ۱,۶۴۵
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا، معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری، احمد زارعت‌کار، سازمان برنامه و بودجه، انرژی
تاریخ ویرایش خبر : ۲۴ دی ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir