با حکم عظیمی‌فر؛

مدیرعامل شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران منصوب شد

طی حکمی از سوی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا، «حجت‌اله برامکی یزدی» به عنوان مدیرعامل شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران منصوب شد.
مدیرعامل شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران منصوب شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، محمدصادق عظیمی‌فر با صدور حکمی، «حجت‌اله برامکی یزدی» را به عنوان مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران منصوب کرد.

متن حکم عظیمی‌فر به شرح زیر است؛

برادر عزیز جناب آقای حجت‌اله برامکی یزدی

سلام علیکم

با عنایت به بهره‌مندی از شایستگی‌های فردی، تخصصی و حرفه‌ای به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران منصوب می‌نمایم.

توفیق جنابعالی را از خداوند منّان خواستارم و امید است در پناه الطاف حضرت ولی‌عصر (عج) و دعای خیر مقام معظم رهبری در تحقق اهداف، بیش از پیش موفق باشید.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، برامکی یزدی دارای مدرک دکتری مدیریت قراردادهای بین‌المللی نفت و گاز است و مدیرعاملی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی و ریاست هیات مدیره دوده صنعتی پارس از جمله سوابق کارنامه کاری وی به شمار می‌رود. 

 

کد خبر : ۱,۶۹۴
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا، شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران، عظیمی‌فر، برامکی یزدی، شرکت صنایع پتروشیمی، دوده صنعتی پارس،
تاریخ ویرایش خبر : ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir