رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از شرکت پایندان بازدید کرد

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از شرکت پایندان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ انرژی گستر سینا وابسته به بنیاد مستضعفان بازدید کرد.
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از شرکت پایندان بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، در این بازدید که مهندس جواد اوجی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا نیز مهندس سید پرویز فتاح را همراهی می‌کرد، رئیس بنیاد مستضعفان در جریان جزئیات اقدامات و فعالیت‌های پایندان قرار گرفت. 

در ابتدا، دکتر موسوی مدیرعامل پایندان گزارشی از وضعیت حاکم و روند پیشرفت پروژه های شرکت پدکس، سرفصل‌های مالی، منابع انسانی، پروژه‌های جاری، تحقیق و توسعه و کمک‌های مومنانه در راستای مسئولیت اجتماعی ارائه کرد و گفت: بخش اعظمی از دستاوردها و توفیقاتی که امروز به فضل الهی شامل حال شرکت شده است علاوه بر تلاش‌های جهادی تمامی پرسنل شرکت پایندان، عنایات و توجه خاص مهندس فتاح و مهندس اوجی به شرکت پایندان بوده است.

در ادامه از طریق برقراری ارتباط تصویری با پروژه‌های فاز ۱۴ پارس جنوبی، تلمبه خانه گوره جاسک، خط لوله گوره جاسک و همچنین میدان نفتی مارون، مدیران و روسای کارگاه‌ها، گزارشی از پیشرفت پروژه‌ها ارائه کردند. 

سپس مهندس اوجی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا ضمن تقدیر و قدردانی از مدیرعامل پایندان و نیروهای این شرکت، اظهار کرد: خوشبختانه امروز امروز شاهد تبلور دوباره شرکت پایندان در بین سرآمدان شرکت‌های پیمانکاری در حوزه نفت و گاز هستیم و از مهندس فتاح که با وجود مشغله کاری فراوان، در یک سال گذشته نزدیک به سه مرتبه در پروژه ها و دفتر مرکزی پایندان حضور پیدا کردند، کمال تشکر را دارم. 

در ادامه جلسه رئیس بنیاد مستضعفان ضمن تشکر از کارکنان پروژه و دفتر مرکزی شرکت پایندان ابراز امیدواری کرد با همین انسجام و نیت پاکی که در مجموعه پایندان حاکم است مسیر درستی که رضایت خداوند متعال و ملت عظیم الشان ایران را در پیش خواهد داشت ادامه یابد. 

فتاح تأکید کرد: هدف نهایی ما از کار در این مجموعه برطرف کردن مشکلات مردم است. 

وی همچنین با اشاره به ضرورت حفظ و نوسازی ناوگان ماشین آلات شرکت، بر تسریع در روند عودت ماشین آلات شرکت پایندان از عراق مبوط به پروژه خط لوله نفت، تأکید کرد.

کد خبر : ۱۸۳
کلیدواژه ها: انرژی
تاریخ ویرایش خبر : ۴ دی ۱۴۰۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir