دومین بازدید رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از شرکت حفاری شمال‏

سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به همراه مهندس جواد اوجی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا از شرکت حفاری شمال بازدید کرد و در جریان آخرین اقدامات و فعالیت‌های این شرکت قرار گرفت.
دومین بازدید رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از شرکت حفاری شمال‏

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، در ابتدای این بازدید که در فضایی صمیمانه برگزار شد، مسعود عیدی مدیرعامل شرکت حفاری شمال ضمن تبریک و گرامیداشت دهه ولایت و عید سعید قربان و خوش آمدگویی به رئیس بنیاد مستضعفان و هیات همراه، به تشریح آخرین وضعیت پروژه های در دست اقدام و دستاوردهای شرکت در مناطق مختلف عملیاتی پرداخت و با ارائه گزارشی مبسوط برنامه های توسعه‌ای شرکت را در بخشهای مختلف ستادی و عملیاتی تشریح کرد.

همچنین جواد اوجی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا نیز ضمن تقدیر از مدیرعامل و همه حفارمردان شرکت حفاری شمال اظهار داشت: با یاری خداوند سبحان و با همت این عزیزان امروز شاهد شکوفایی مجدد شرکت حفاری شمال در میان  شرکت‌های فعال حوزه نفت و گاز هستیم و جا دارد از طرف مجموعه کارکنان هلدینگ انرژی گستر از جناب آقای مهندس فتاح رئیس بنیاد مستضعفان تشکر ویژه کنم که با وجود مشغله گسترده کاری بصورت مستمر و با جدیت و دقت خاصی پیگیر امور هستند و از نزدیک تمامی فعالیت این حوزه  را رصد می‌کنند و طی سال گذشته چندین مرتبه در پروژه ها و دفاتر مرکزی و ستادی شرکت حفاری شمال حضور پیدا کردند که این توجه و اهتمام وی واقعا جای بسی خوشحالی و دلگرمی برای مجموعه کارکنان را دارد. 

در ادامه این نشست پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان با تبریک اعیاد بزرگ پیش‌رو تاکید کرد: اصلی‌ترین و مهم‌ترین نوع مدیریت؛ مدیریت منابع انسانی است و در این راستا اساس و شاکله مدیریت قرآنی نیز توجه به امر تکامل انسان و مدیریت منابع انسانی لحاظ شده لذا بهبود مستمر وضعیت تمامی کارکنان و تکریم نیروی انسانی رمز موفقیت هر سازمان است و برای ما در مجموعه بنیاد نیز مهم کسب پایداری توفیقات و عمق‌بخشی به این توفیقاتی است که توسط نیروی انسانی امین، متعهد، متخصص و با کیفیت حاصل می‌شود.

رئیس بنیاد مستضعفان در ادامه افزود: الحمدالله احساس می‌شود شرکت حفاری شمال در مسیر درست و منطقی توسعه و رشد قرار گرفته و هم اکنون به جایگاهی رسیده است که می توانیم بگوییم شرکت حفاری شمال برای بنیاد و برای ایران مهم است.

وی تأکید کرد: استراتژی بنیاد حمایت از شرکتهایی همچون شرکت حفاری شمال است؛ زیرا حفاری شمال جای شرکت‌های غربی و خارجی را که قبل از انقلاب صنعت نفت و حفاری کشور را زیر سیطره و سلطه خود داشتند پر کرده و بطور کامل فعالیت‌های تخصصی این حوزه را تحت پوشش قرار داده و امروزه ما را در عرصه صنعت حفاری به خودکفایی رسانده است. 

وی اظهار امیدواری کرد بواسطه حضور شرکت‌هایی همچون حفاری شمال و سایر شرکت‌های دانش بنیان در آینده‌ای نزدیک بتوانیم در عرصه ساخت دستگاه‌های حفاری کاملا ایرانی؛ بویژه ساخت دستگاههای حفاری پایه‌دار دریایی خبر خوب و مسرت‌بخش را اعلام کنیم.

فتاح تصریح کرد: در این راستا بنیاد مستضعفان به جهت تامین اعتبار و سرمایه گذاری در طرح ساخت دستگاه حفاری ایرانی که مورد نیاز کشور نیز هست آمادگی کامل دارد. 

رئیس بنیاد مستضعفان همچنین افزود: در بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اعتقاد راسخ داریم که سود حاصله از فعالیت‌های تولیدی صرف محرومان شود و در حد بضاعت و توان از هیچ کمک و اقدامی دریغ نخواهیم کرد تا مجموعه کارکنان شرکت‌های تابعه بنیاد نیز با دل و جان در جهت تحقق اهداف عالیه انقلاب گام بردارند و بتوانند پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در اقصی نقاط کشور عزیزمان با افتخار به اهتزاز درآورند. 

در پایان این نشست نیز ارتباط مستقیم تصویری با دستگاه حفاری دریایی «الیما» که مراحل بازسازی را سپری می‌کند از طریق ویدیو کنفرانس برقرار شد و محمد مرادی بعنوان مدیر پروژه بازسازی شرکت؛ آخرین وضعیت عملیاتی دستگاه را تشریح کرد. 

سپس رئیس بنیاد مستضعفان ضمن تقدیر از مجموعه مدیریت و کارکنان این پروژه حمایت کامل بنیاد مستضعفان را از این طرح اعلام کرد و خطاب به همکاران مستقر در سکو افزود: انشالله در اولین فرصت بصورت حضوری از روند فعالیت‌های دستگاه حفاری پایه دار الیمای شرکت حفاری شمال  بازدید بعمل می‌آید.

کد خبر : ۱۸۵
تاریخ ویرایش خبر : ۴ دی ۱۴۰۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir