به مناسبت سالروز حماسه 9 دی؛

مدیران و کارکنان هلدینگ انرژی گستر سینا با آرمان‌های امام راحل و رهبر انقلاب تجدید میثاق کردند

مدیران و کارکنان هلدینگ انرژی گستر سینا و شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ، به مناسبت سالروز حماسه نهم دی با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق و بیعت کردند.
مدیران و کارکنان هلدینگ انرژی گستر سینا با آرمان‌های امام راحل و رهبر انقلاب تجدید میثاق کردند

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، مهندس محمد زیار مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا، اعضای هیات مدیره و کارکنان هلدینگ، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره و کارکنان شرکت‌های حفاری شمال، نفت بهران، پایندان، پدکس، قطران ذغالسنگ و شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران، صبح امروز (سه‌شنبه) هفتم دی ماه با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

در این مراسم مدیران و کارکنان هلدینگ انرژی گستر سینا و شرکت‌های تابعه، با اهدای گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره امام راحل (ره) را گرامی داشتند.

در ادامه مدیران و کارکنان هلدینگ انرژی گستر سینا و شرکت‌های تابعه، بر سر مزار شهدای هفتم تیر و گلزار شهدای بهشت زهرا (س) حاضر شدند و به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام و برای ارواح طیبه شهدا علو درجات را مسئلت کردند.

کد خبر : ۱۸۹
کلیدواژه ها: تجدید میثاق، انرژی گستر سینا، 9 دی، بنیاد مستضعفان، محمد زیار، حفاری شمال، پدکس، نفت بهران، پایندان، قطران ذغالسنگ
تاریخ ویرایش خبر : ۲۱ دی ۱۴۰۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir