مهندس زیار: حماسه 9 دی، اراده و عزم مردم برای جلوگیری از آسیب به انقلاب بود‏

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا گفت: در حماسه نهم دی، مردم فتنه آمریکایی – اسرائیلی را در هم شکستند و ثابت کردند به رغم به تمام مشکلات و سختی‌ها همواره پای انقلاب، امام و رهبری هستند و تحت هر شرایطی حاضر نیستند این انقلاب که دستاورد خون شهداست، آسیب ببیند.
مهندس زیار: حماسه 9 دی، اراده و عزم مردم برای جلوگیری از آسیب به انقلاب بود‏

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، مهندس محمد زیار در مراسم تجدید میثاق مدیران و کارکنان هلدینگ انرژی گستر سینا و شرکت‌های تابعه با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی که صبح امروز (سه‌شنبه) به مناسبت سالروز حماسه نهم دی انجام شد، اظهار کرد: تجدید میثاق با آرمان‌های معمار کبیر انقلاب اسلامی، یکی از مصادیق دفاع از ولایت فقیه و حرکت شهداست. به طور کلی تجدید بیعت با امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، تجدید بیعت با رسول‌الله(ص) است زیرا حرکت انقلاب و به فرموده خود امام، ولایت فقیه شعبه‌ای از ولایت رسول‌الله (ص) است.

وی تأکید کرد: هر تجدید بیعتی با حضرت امام خمینی (ره) به معنای حمایت تام و تمام از ولایت فقیه و ولی فقیه زمان است.

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا با اشاره همزمانی این تجدید بیعت با سالروز یوم‌الله نهم دی افزود: در حماسه نهم دی، مردم فتنه آمریکایی – اسرائیلی را در هم شکستند و ثابت کردند به رغم به تمام مشکلات و سختی‌ها همواره پای انقلاب، امام و رهبری هستند و تحت هر شرایطی حاضر نیستند این انقلاب که دستاورد خون شهداست، آسیب ببیند.

مهندس زیار اضافه کرد: بنابراین تجدید میثاق همکاران ما در هلدینگ انرژی گستر سینا به مناسبت سالروز حماسه نهم دی علاوه بر تجدید بیعت و حمایت تام و تمام از ولایت فقیه و انقلاب اسلامی، در واقع پیامی به فتنه‌جویان و امپریالیسم آمریکا و اسرائیل و همچنین اذناب آنها در داخل کشور است مبنی بر اینکه در خط مقدم جبهه اقتصادی، تحت هدایت و فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی، تمام تلاش و کوشش خود را برای حمایت از دستاوردهای انقلاب انجام می‌دهیم.

وی ادامه داد: با یاری خداوند متعال، در هلدینگ انرژی گستر سینا سعی خواهیم کرد با داخلی‌سازی و جلوگیری از خروج ارز از کشور و توجه به معیارها و اصول اقتصاد مقاومتی، حداکثر تولید را در حوزه زنجیره ارزش نفت به منصه ظهور برسانیم.

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا اظهار کرد: به آمریکا و نظام سلطه جهانی اثبات خواهیم کرد که تحریم و جنگ اقتصادی همانند جنگ‌های نظامی و فرهنگی غرب علیه جمهوری اسلامی ایران با شکست مواجه خواهد شد.

مهندس زیار تأکید کرد: حضور در این مراسم نخستین پیامی که برای همکاران ما در هلدینگ انرژی گستر سینا و شرکت‌های تابعه دارد، حمایت از ولایت فقیه، نظام مقدس جمهوری اسلامی و ادامه دادن راه مردم در صحنه دفاع از انقلاب است.

وی بیان کرد: پیام دوم این حضور آن است که همکاران ما در هلدینگ انرژی گستر سینا، پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با گمنامی در خط مقدم جبهه اقتصادی ایستادگی و تلاش می‌کنند.

مهندس زیار با بیان اینکه هلدینگ انرژی گستر سینا سودآورترین هلدینگ بنیاد مستضعفان به شمار می‌رود ادامه داد: رسیدن به این نقطه حاصل تلاش، زحمت و فداکاری همکاران ما در بدنه‌ی هلدینگ است.

مهندس محمد زیار مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا، اعضای هیات مدیره و کارکنان هلدینگ، مدیران عامل و اعضای هیات مدیره و کارکنان شرکت‌های حفاری شمال، نفت بهران، پایندان، پدکس، قطران ذغالسنگ و شرکت مالی و سرمایه‌گذاری پیشرو ایران، صبح امروز (سه‌شنبه) به مناسبت سالروز حماسه 9 دی با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

کد خبر : ۱۹۰
کلیدواژه ها: تجدید میثاق، انرژی گستر سینا، 9 دی، بنیاد مستضعفان، محمد زیار، حفاری شمال، پدکس، نفت بهران، پایندان، قطران ذغالسنگ
تاریخ ویرایش خبر : ۲۱ دی ۱۴۰۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir