پیام مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا طی پیامی دومین سالگرد شهادت سردار دلها شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت و اعلام کرد: هلدینگ انرژی گستر سینا و شرکت‌های تابعه ضمن سرمشق قراردادن روحیه جهادی حاج قاسم سلیمانی، مصمّم‌تر از گذشته در میدان جنگ اقتصادی با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی تا رسیدن به پیروزی نهایی دریغ نخواهند ورزید.
پیام مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، در متن پیام مهندس محمد زیار به مناسبت دومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی آمده است:

بسم رب‌الشهدا و صدیقین و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل االله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

امروز، دومین سالگرد شهادت مردی است که لحظه لحظه عمر گرانبهای خویش را در راه اعتلای اسلام و دفاع از مظلوم سپری نمود. مجاهدی خستگی‌ناپذیر، رزمنده ای شجاع، فرماندهی با تدبیر و سربازی وفادار که شنیدن نامش لرزه بر اندام تروریست‌های آمریکایی می‌انداخت.‏ او که سراسر زندگانی‌اش مملو‏ از روشنگری و هدایت بود با شهادتش نیز نور هدایت و بصیرت به قلب‌ها انداخت تا دشمنان سفاک این ملت را بیش از پیش بشناسیم و از خوی‏ وحشیانه آنها آگاه شویم.‏
اکنون دو سال از رفتن آن مجاهد بزرگ گذشته است، اما جراحتی که از آن شب تلخ بر دل‌ها مانده التیام نیافته است. آن بزرگمرد در تمام سالهای زندگی، دغدغه‌ای جز اهتزار پرچم حق، یاری محرومان و مبارزه با مستکبران نداشت. او بیش از آنکه مرد میدان سخن باشد، مرد میدان عمل بود و توفیقات جبهه مقاومت در منطقه، ‏بزرگترین گواه بر مجاهدت‌های این شهید بزرگوار است. حاج قاسم نه فقط یک چهره بین‌المللی مقاومت بلکه سرباز واقعی ولایت بود؛ هم زمان‌شناس بود و هم دشمن‌شناس. خادم ملت بود و روحیه خدمت به مردم داشت و همین روحیه و شخصیت بود که او را سردار دلها کرد. شجاعت، صداقت، اخلاص، تواضع، دلسوزی و ولایتمداری او، همچون خورشیدی فروزان برای همیشه در دفتر‏ تاریخ خواهد درخشید و او را به اسوه‌ای بی بدیل برای تمام نسل ها تبدیل خواهد نمود.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: دشمن تروریست و جنایتکار آمریکایی، که ضربات کاری و مهلکی از جبهه مقاومت در منطقه دریافت کرده بود به زعم خود با به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی، قصد متوقف کردن و آسیب زدن به جریان مقاومت را داشت. غافل از اینکه با شهادت این بزرگ مرد، نبرد با ظالمان و مستکبران نه تنها کم فروغ نشده است، بلکه امت حزب الله انگیزه مضاعفی نیز برای مقابله با دولت تروریست آمریکا، صهیونیسم جهانی و گروههای تکفیری که فرزند نامشروع استکبار جهانی و دولت های مرتجع منطقه است پیدا کرده اند. چرا که به فرموده رهبر معظم انقلاب، «شهید سلیمانی برای دشمنان اسلام خطرناکتر از سردار سلیمانی است.»
شهید سلیمانی با شهادت خود مکتبی جدید بروی ما گشود و اکنون بر همه ما فرض است که راه و مرام این شهید عزیز را در تمام ‏عرصه‌های زندگی سرلوحه قرار دهیم و برای تحقق آرمانهایی که خون این شهید و شهدای بسیاری به پای آن ریخته شده است کمر همت ببندیم.‏

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا در پایان این پیام تأکید کرد: در دومین سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید والامقام و شهدای جبهه مقاومت، هلدینگ انرژی گستر سینا و شرکت‌های تابعه ضمن سرمشق قراردادن روحیه جهادی حاج قاسم سلیمانی، مصمّم‌تر از گذشته، در میدان جنگ اقتصادی با دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از هیچ تلاشی تا رسیدن به پیروزی نهایی دریغ نخواهند ورزید.
محمد زیار

کد خبر : ۱۹۱
کلیدواژه ها: شهید سلیمانی، دومین سالگرد شهادت، انرژی گستر سینا، بنیاد مستضعفان
تاریخ ویرایش خبر : ۲۱ دی ۱۴۰۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir