در چهاردهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت انجام شد

انتخاب بهران به عنوان برند پیشتاز بازار ایران

شرکت نفت بهران در چهاردهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران، به عنوان «برند پیشتاز بازار ایران» انتخاب و معرفی شد.
انتخاب بهران به عنوان برند پیشتاز بازار ایران

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، در چهاردهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران که با حضور مقامات و مسئولان دولتی، جمعی از مدیران و صاحبان برندهای ارزشمند ایرانی و همچنین تولیدکنندگان موفق حوزه صنعت، در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد، از شرکت نفت بهران به عنوان یکی از صد برند برتر و قهرمان صنعت کشور تقدیر به عمل آمد و لوح و تندیس این همایش به مهندس عزیزی مدیرعامل نفت بهران اهدا شد.

شرکت نفت بهران همچنین در این جشنواره به عنوان شایسته‌ی «برند پیشتاز بازار ایران» دست یافت و با اهدای لوح و تندیس جشنواره، مورد تقدیر قرار گرفت.

جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران در حال حاضر یکی از جوایزی است که در عرصه تجلیل از برترین و موفق‌ترین شرکت‌های ایرانی توسط بخش خصوصی و با همکاری دولت هر ساله برگزار می‌شود.

این جشنواره فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده و با حضور وزرای صنعت، معدن و تجارت، کار و تعاون، اقتصاد و دارایی، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس کمیسیون‌های صنایع و معادن، انرژی، برنامه و بودجه، در مرکزهمایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

شرکت نفت بهران یکی از شرکت‌های زیر مجموعه‌ی هلدینگ انرژی گستر سینا و بزرگترین تولید کننده انواع روغن موتور در خاورمیانه به شمار می‌رود. 

کد خبر : ۲۰۲
تاریخ ویرایش خبر : ۹ اسفند ۱۴۰۰

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir