مهندس زیار در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس:

پدکس باید سرآمد شرکت‌های نفتی در ایران باشد

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا، شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس (پدکس) را شرکتی معتبر و خوشنام در صنعت نفت ایران خواند و گفت: هلدینگ تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا پدکس سرآمد شرکت‌های نفتی در ایران باشد.
پدکس باید سرآمد شرکت‌های نفتی در ایران باشد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، مهندس محمد زیار در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت حفاری و اکتشاف انرژی‌گستر پارس که با حضور معاونین هلدینگ در سالن جلسات پدکس برگزار شد، سال 1401 را برای مجموعه هلدینگ انرژی‌گستر سینا سال توسعه خواند و گفت: بنا داریم در سال جدید هم در حوزه بالادستی صنعت نفت و هم در حوزه پتروشیمی فعالیت‌ها را توسعه دهیم و انتظار می‌رود پدکس پیشران توسعه در حوزه بالادستی صنعت نفت باشد.

وی با اشاره به استعفای مهندس صحبت‌زاده، مدیرعامل سابق شرکت پدکس توضیح داد: از آن جایی که معتقدیم مسیر توسعه باید توسط خانواده هلدینگ ادامه یابد، دکتر فروزنده، از همکاران مجربمان در بنیاد، هلدینگ و مسئول پروژه حفاری شمال در میدان نفتی مارون قبول مسئولیت کردند.

مهندس زیار افزود: با توجه به تجربیات دکتر فروزنده در شرکت‌های متعدد داخلی و خارجی انتظار می‌رود از این تجربیات در پدکس به نحو احسن استفاده شود.

مدیرعامل هلدینگ انرژی‌گستر سینا در این جلسه، ضمن تقدیر از زحمات مهندس صحبت‌زاده و آرزوی موفقیت برای دکتر فروزنده مدیرعامل جدید پدکس، گفت: هلدینگ تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا پدکس سرآمد شرکت‌های نفتی در ایران باشد.

در ادامه این جلسه مهندس صحبت‌زاده، مدیرعامل سابق شرکت پدکس اظهار کرد: خدا را شاکرم که امروز این امانت را به فردی، لایق، کاربلد و باتجربه واگذار می‌کنم و برای دکتر فروزنده آرزوی توفیق روزافزون دارم.

وی یادآور شد: زمانی که به پدکس آمدم شرکت در سراشیبی شدید بود و بیش از 50 درصد ظرفیت دکل‌ها خالی بود و پروژه‌ها با مشکلات بسیاری مواجه شده بودند.

صحبت‌زاده ادامه داد: خوشبختانه پس از تلاش‌های بسیار دکل‌ها را فعال کردیم و در پروژه میدان کبود پس از 9 ماه تلاش شبانه‌روزی موفق شدیم رضایت کامل کارفرما را جلب کنیم.

در پایان این مراسم، حکم انتصاب دکتر فروزنده مدیرعامل جدید شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس، توسط مهندس زیار به وی اعطا شد. 
کد خبر : ۴۶۷
کلیدواژه ها: هلدینگ انرژی گستر سینا، مهندس زیار، شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس، پدکس، علی فروزنده
تاریخ ویرایش خبر : ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir