مهندس زیار در مراسم معارفه مدیرعامل جدید دوده‌فام:

تولید در هیچ شرایطی نباید قطع شود

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا گفت: آنچه در ارتباط با شرکت صنعتی دوده فام اهمیت دارد، استمرار تولید است و تولید در هیچ شرایطی نباید قطع شود.
تولید در هیچ شرایطی نباید قطع شود

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی‌گستر سینا، مهندس محمد زیار در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت صنعتی دوده‌فام(صدف)، ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان، با بیان اینکه افق خوبی را می‌توان برای توسعه شرکت صنعتی دوده‌فام متصور شد، اظهار کرد: در همین راستا معتقدیم کارخانه دوده‌فام می‌تواند یک تا سه خط تولید به ظرفیت خود اضافه کند و حتی شرکت نفت بهران با استفاده از توان شرکت‌های دانش‌بنیان که در نامگذاری سال جدید نیز مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفتند، می‌تواند بخشی از خوراک دوده را تامین کند.

وی با اشاره به استقرار کارخانه دوده‌فام در شهرستان دزفول گفت: خدمت به مردم این شهرستان که در هشت سال دفاع مقدس ایثارگری‌های فراوانی را انجام دادند، وظیفه و رسالت کل نظام است و هر کمکی از دستمان برآید باید برای توسعه، آبادانی و ایجاد اشتغال در این شهرستان انجام دهیم.

مدیرعامل هلدینگ انرژی‌ گستر سینا تصریح کرد: آنچه در این شرکت اهمیت فراوانی دارد، استمرار تولید است و تولید در هیچ شرایطی نباید قطع شود.  

وی با بیان اینکه سود و تولید در اولویت قرار دارند، ادامه داد: با توجه به تکنولوژی مناسب کارخانه دوده‌فام، تولید می‌تواند بیشتر از ظرفیت اسمی باشد و استمرار حداکثری تولید از اهمیت فراوانی برخوردار است.

مدیرعامل هلدینگ انرژی‌گستر سینا همچنین در این جلسه با تاکید بر توجه و اهتمام بیش از پیش به موضوعات و مسائل فرهنگی بیان کرد: فرهنگ، زیربنای توسعه است و فرهنگ توسعه اقتصادی باید فرهنگ ملی هم‌راستا باشد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که شرکت دوده‌فام در سال جاری با عبور از بحران‌های مالی بر فروش صادراتی و همچنین حل برخی مشکلات به جایگاه واقعی خود دست یابد.

معین پور، مدیرعامل جدید شرکت دوده‌فام نیز در این جلسه ضمن قدردانی از مهندس زیار اظهار کرد: تمام تلاش خود را به منظور افزایش بازدهی خطوط تولید به کار گیریم تا علاوه بر استمرار تولید، بالاتر از ظرفیت اسمی، تولید داشته و سود سهامداران را نیز با فروش داخلی و صادراتی تامین کنیم.

در پایان این مراسم، حکم انتصاب مهندس معین‌پور مدیرعامل جدید شرکت صنعتی دوده فام، توسط مهندس زیار به وی اعطا شد. 

کد خبر : ۴۶۸
کلیدواژه ها: هلدینگ انرژی گستر سینا، مهندس زیار، شرکت صنعتی دوده فام، معین‌پور، تکریم و معارفه
تاریخ ویرایش خبر : ۲۲ فروردین ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir