مهندس زیار در نخستین جلسه عمومی با کارکنان هلدینگ انرژی گستر سینا:

1401 سال توسعه هلدینگ است؛ چه با تحریم چه بدون تحریم

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا سال جدید را سال توسعه این هلدینگ خواند و گفت: پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم برای حرکت به سمت توسعه با وجود تحریم‌ها یا رفع آن انجام شده است و هر دو شرایط را در نظر گرفته‌ایم.
1401 سال توسعه هلدینگ است؛ چه با تحریم چه بدون تحریم

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی‌گستر سینا، محمد زیار در نخستین جلسه دیدار عمومی با همکاران هلدینگ و معارفه معاونین جدید این شرکت، ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان، سال 1401 را سال توسعه هلدینگ خواند و اظهار کرد: در سال گذشته بسیاری از تنگناها و مشکلات به وجود آمده در سنوات گذشته با تلاش و همت  همکاران در بخش‌های مختلف برطرف شده و هم‌اکنون بستر و زمینه  لازم برای حرکت به سمت توسعه فراهم است.

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا با بیان اینکه حرکت به سمت توسعه حتی با وجود تحریم‌ها در دستور کار قرار خواهد گرفت، گفت: پیش‌بینی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم برای حرکت به سمت توسعه با وجود تحریم‌ها یا رفع آن انجام شده است و هر دو شرایط را در نظر گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: در سال گذشته فراز و نشیب‌های بسیاری را پشت سر گذاشتیم و به رغم وجود برخی مشکلات در مجموع سال 1400، از نظر عملکردی، سال خوبی برای هلدینگ بود.

مهندس زیار اضافه کرد: در سال 1400 با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده، بیش از چهار هزار و 200 میلیارد تومان مطالبات سه شرکت حفاری شمال، پدکس و پایندان وصول شد.

وی با اشاره به تغییر و تحولات صورت گرفته در برخی معاونت‌ها و ادارات هلدینگ گفت: در سال جدید دکتر سرهنگی به عنوان مشاور عالی مدیرعامل در هلدینگ حضور خواهند داشت و سعی خواهیم کرد روند اداری هیأت مدیره شرکت‌ها را تغییر دهیم.

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا ادامه داد:همچنین دکتر مصطفوی که عملکرد خوبی در معاونت مالی و منابع انسانی هلدینگ داشت از این به بعد در معاونت سرمایه‌گذاری اقتصادی مستقر خواهند شد و دکتر دیبا، به جای دکتر مصطفوی مسئولیت معاونت مالی و اداری هلدینگ را خواهد داشت.

مدیرعامل هلدینگ انرژی‌گستر سینا اظهار کرد: همچنین دکتر حیدریان که به تازگی به جمع همکاران ما در هلدینگ اضافه شده است در سال جدید به عنوان مدیر امور اداری هلدینگ قبول مسئولیت کرده و انتظار می‌رود در سال 1401 جو برادری و اتحاد بین همکاران بیش از پیش تقویت شود.

در ادامه این جلسه دکتر سرهنگی، مشاور عالی مدیرعامل و معاون سابق سرمایه‌گذاری اقتصادی هلدینگ، گفت: اتفاقات خوبی در سنوات گذشته، به ویژه سال 1400 در هلدینگ رخ داد و امیدواریم روند رو به توسعه موجود در هلدینگ با قدرت و قوت بیشتری ادامه یابد و برای دکتر مصطفوی در معاونت سرمایه‌گذاری اقتصادی آرزوی توفیق دارم.

بر اساس این گزارش دکتر مصطفوی، معاون جدید سرمایه‌گذاری اقتصادی هلدینگ نیز ضمن قدردانی از اعتماد مهندس زیار، ساماندهی و جذب نیروی انسانی در شرکت‌ها، نزدیکی بیش از پیش هلدینگ به سیاست‌های بنیاد مستضعفان، پاسخگویی به موقع به درخواست‌های مردمی ارجاع شده از سوی بنیاد، تهیه، تصویب و ابلاغ دستورالعمل‌های مورد نیاز هلدینگ، تصویب آیین‌نامه انضباطی هلدینگ در وزارت کار، استقرار حسابرسان داخلی و تشکیل کمیته‌های حسابرسی در هلدینگ و شرکت‌های تابعه و اشراف بر نقدینگی شرکت‌ها و پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارکنان را از جمله اقدامات صورت گرفته در معاونت مالی و منابع انسانی هلدینگ در دو سال گذشته عنوان کرد.

در ادامه این مراسم دکتر دیبا به عنوان معاون جدید مالی و منابع انسانی هلدینگ و دکتر حیدریان به عنوان مدیرکل جدید امور اداری هلدینگ، ضمن تبریک سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان، بر هم‌افزایی بیشتر در راستای اهداف توسعه‌ای هلدینگ تاکید کردند.
کد خبر : ۴۶۹
کلیدواژه ها: هلدینگ انرژی گستر سینا، مهندس زیار، بنیاد مستضعفان، توسعه
تاریخ ویرایش خبر : ۲۲ فروردین ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir