به مناسبت روز کارگر صورت گرفت

تقدیر مدیرعامل شرکت پایندان از کارگران فعال در فاز 14 پارس جنوبی

مدیرعامل شرکت پایندان در آستانه روز کارگر، در فاز 14 پارس جنوبی حضور یافت و از کارگران این شرکت در طرح توسعه فاز 14 تقدیر کرد.
تقدیر مدیرعامل شرکت پایندان از کارگران فعال در فاز 14 پارس جنوبی

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، مهندس اکبر دادخواه با حضور در جمع کارگران فاز 14 پارس جنوبی به مناسبت « روز کارگر»، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان اظهار کرد: به طور قطع برای همه‌‍‌ی اعضای شرکت پایندان، تلاش فعالانه در جامعه کارگری یک افتخار بزرگ است و تمام روزهایی که در تلاش برای اعتلای کشور و رفع وابستگی هستیم، روز کارگر محسوب می‌شود.

مدیرعامل پایندان همراهی و همدلی در محیط کار و احترام به جامعه کارگری را سیاست اصلی این شرکت و در رأس آن بنیاد مستضعفان خواند و گفت: ارزش کار جامعه کارگری در حقیقت به تک تک عناصری است که در این میدان مشغول تلاش هستند و بدون شک، محصول نهایی این تلاش و کوشش، رشد و تعالی کشور است.

مهندس دادخواه در تأکید کرد: اولویت ما در پایندان تداوم پرقدرت و مستمر اجرای طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی بدون حتی ساعتی توقف است و بدون شک شما در رسیدن به این هدف و پیشبرد امور نقش مهمی دارید.

مدیرعامل پایندان با اطمینان به تمامی کارگران در زمینه قراردادها و تداوم همکاری، گفت: اوضاع در پایندان خوب است و بهتر نیز خواهد شد و بنده همواره در کنار شما خواهم بود.
کد خبر : ۴۸۰
کلیدواژه ها: روز کارگر، پایندان، مهندس دادخواه، فاز 14 پارس جنوبی، هلدینگ انرژی گستر سینا
تاریخ ویرایش خبر : ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir