حضور حفاری شمال، بهران و پایندان در بیست و ششمین نمایشگاه نفت و گاز تهران

شرکت‌های حفاری شمال، نفت بهران و پایندان با حضور در بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران، ضمن معرفی دستاوردها و توانمندهای خود، پذیرایی علاقمندان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران هستند.
حضور حفاری شمال، بهران و پایندان در بیست و ششمین نمایشگاه نفت و گاز تهران

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران بعنوان بزرگترین رخداد تجاری و صنعتی کشور  است تا شرکت‌های فعال در حوزه نفت دستاوردها، فعالیتهای فنی و مهندسی و محصولات تخصصی خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان داخلی و بین‌المللی قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتهای آتی خود را برنامه ریزی کرده و به نمایش بگذارند.

شرکت حفاری شمال در این رویداد بین‌المللی در سالن اصلی نمایشگاه (9-8) و غرفه شماره430، شرکت بهران نیز در سالن هفت غرفه 338 و شرکت پایندان در سالن 10 غرفه 562 در کنار شرکت های مطرح نفتی دیگر حضور فعال و مقتدر در راستای معرفی توانمندی‌های خود را خواهند داشت.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و گاز تهران از 23 تا 26 اردیبهشت ماه جاری به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر خواهد بود.
کد خبر : ۴۸۴
کلیدواژه ها: هلدینگ انرژی گستر سینا، نفت بهران، حفاری شمال، پایندان، نمایشگاه نفت و گاز
تاریخ ویرایش خبر : ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir