با تلاش نیروهای سخت‌کوش پدکس محقق شد

آغاز زودتر از برنامه‌ زمان‌بندی عملیات حفاری چاه در میدان نفتی دارخوین

مدیرعامل شرکت حفاری و اکشتاف انرژی گستر پارس ( پدکس ) از آغاز عملیات حفاری چاه در میدان دارخوین 17 روز زودتر از برنامه‌ زمان‌بندی خبر داد.
آغاز زودتر از برنامه‌ زمان‌بندی عملیات حفاری چاه در میدان نفتی دارخوین

به گزارش هلدینگ انرژی گستر سینا، دکتر علی فروزنده با اعلام این خبر اظهار کرد: عملیات حفاری چاه میدان دارخوین به کارفرمایی شرکت مدیریت اکتشاف نفت ایران آغاز شده است.

وی با اشاره به آغاز زودتر از برنامه زمان‌بندی عملیات حفاری در این میدان، از تمام پرسنل زحمت‌کش شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس تقدیر کرد و این موفقیت را به آنان، کارفرما و پیمانکاران پروژه تبریک گفت.

مدیرعامل پدکس گفت: عملیات حفاری این چاه مربوط به قرارداد انجام خدمات حفاری چاه‌های اکتشافی با تامین حداقل دو دستگاه حفاری با توان 2000HP به همراه خدمات جانبی به میزان ۷۲ دکل ماه بین مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس است.

دکتر فروزنده همچنین از اسپاد دستگاه حفاری 201 شرکت پدکس در سرخس خبر داد و با اشاره ب استقرار قبلی دستگاه حفاری 203 این شرکت در سرخس افزود: به همت نیروهای سخت‌کوش شرکت پدکس، در کوتاهترین زمان ممکن دستگاه حفاری 203 پدکس در منطقه چشمه شور سرخس مستقر و فاز اجرایی پروژه مدیریت اکتشاف آغاز شد.

مدیرعامل پدکس با اشاره به جابجایی دستگاه حفاری 203 از منطقه قزل‌تپه گلستان به سمت سرخس واقع در شمال شرق ایران و مرز ترکمنستان گفت: اجرای این کار مهم در مدتی کمتر از ۲۰ روز، یکی از شاخص‌ترین کارهای عملیاتی است که تا کنون در شرکت پدکس محقق شده است و امروز دستگاه حفاری ۲۰۳ در دورترین نقطه خاک ایران نسبت به خوزستان - که ده‌ها سال است به عنوان مرکز عملیات و پشتیبانی صنعت نفت کشور تجهیز شده و به شمار می‌رود – مستقر شده است.

وی تأکید کرد: متخصصین و دست‌اندرکاران صنعت حفاری کاملا به اهمیت این موضوع به ویژه در زمان محدودیت‌های ترافیکی ایام تعطیل و دور بودن از پشتیبانی‌های فنی و تخصصی، واقفند اما این مهم با فداکاری و تلاش همکاران خبره، با انگیزه، مومن و دلسوز شرکت پدکس و با رعایت تمامی دستورالعمل‌های ایمنی و مهندسی، امکان‌پذیر شد.

کد خبر : ۴۸۹
کلیدواژه ها: میدان نفتی دارخوین، شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس، پدکس، دکتر فروزنده، عملیات حفاری
تاریخ ویرایش خبر : ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir