در راستای مسئولیت اجتماعی هلدینگ انرژی گستر سینا؛

حقوق معلمان یک مدرسه کودکان کار تا پایان سال تامین شد

هلدینگ انرژی گستر سینا به منظور جلوگیری از تعطیلی یک مدرسه خیریه کودکان کار، بدسرپرست و بی‌سرپرست، حقوق معلمان این مدرسه را تا پایان سال عهده‌دار شد.
حقوق معلمان یک مدرسه کودکان کار تا پایان سال تامین شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، جشن میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) با حضور مهندس محمد زیار مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا در یک مدرسه خیریه  برگزار شد که در این مراسم، هلدینگ انرژی گستر سینا با مشارکت شرکت نفت بهران، حقوق و دستمزد معلمان این مدرسه تا پایان امسال را عهده‌دار شد. 

این مدرسه که با همت گروه جهادی حضرت ابوطالب(ع)، آموزش و پرورش کودکان کار، بی‌سرپرست و بدسرپرست را عهده‌دار است، به دلیل مشکلات مالی در تامین هزینه‌ها، در شرف تعطیلی قرار داشت.
 هلدینگ انرژی گستر سینا با مشارکت شرکت نفت بهران، در راستای اجرای مسولیت اجتماعی خود، تامین حقوق و دستمزد معلمان مدرسه خیریه مکتب الامیر (ع) را تا پایان سال عهده‌دار شد تا مدرسه مذکور کمافی‌السابق به فعالیت خود در تربیت و آموزش کودکان کار، بی‌سرپرست و بدسرپرست ادامه دهد.
این مدرسه خیریه در یکی از مناطق جنوبی تهران فعالیت آموزشی خود را به کودکان کار ارائه می‌دهد و هم اکنون ۸۵ دانش آموز  پسر را در مقطع ابتدایی تحت برنامه‌های آموزشی خود دارد.
کد خبر : ۴۹۹
کلیدواژه ها: هلدینگ انرژی گستر سینا، شرکت نفت بهران، مسئولیت اجتماعی، مدرسه کودکان کار
تاریخ ویرایش خبر : ۷ آذر ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir