انرژی گستر سینا و پترو فرهنگ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

هلدینگ انرژی گستر سینا و پترو فرهنگ به منظور توسعه فعالیت‌های بالادستی و پایین دستی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند.
انرژی گستر سینا و پترو فرهنگ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، مهندس محمد زیار مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا در  جلسه امضای این تفاهم‌نامه که با حضور مدیرعامل پترو فرهنگ در سالن جلسات هلدینگ انرژی گستر سینا برگزار شد، با اشاره به ظرفیت‌های این هلدینگ، بر فعال شدن ظرفیت‌های موجود بین دو شرکت تأکید کرد و گفت: به طور قطع هدف از فعال شدن این ظرفیت‌ها کمک به افزایش تولید ناخالص داخلی کشور است.

وی با بیان اینکه امروزه تأمین خوراک پایدار در صنعت پتروشیمی از اهمیت بسیار بالایی برخودار است، اظهار کرد: می توان با همکاری و هم‌افزایی این دو شرکت، عقب‌ماندگی‌های موجود در صنعت پتروشیمی را جبران کرد.

مهندس علیرضا بابازاده مدیرعامل پترو فرهنگ نیز در ادامه این جلسه ضمن معرفی هلدینگ پتروفرهنگ به عنوان یک مجموعه تخصصی در صنعت پتروشیمی گفت: این مجموعه به پشتوانه فرهنگیان معظم عضو صندوق ذخیره فرهنگیان، با کسب موفقیت‌های چشمگیری در زمینه تولید و فروش محصولات استراتژیک پتروشیمی، خود را به عنوان یکی از بازیگران مهم این صنعت معرفی کرده است.

وی افزود: با توجه به شرایط کنونی کشور ورود به صنایع بالادستی و تامین خوراک از اهم برنامه‌های پتروفرهنگ است و امیدواریم دولت نیز با حمایت از بخش خصوصی در این زمینه همکاری و مساعدت‌های لازم را در جهت تحقق اهداف و برنامه‌های مورد نظر انجام دهد.

بابازاده اضافه کرد: این تفاهم‌نامه چندین محور همکاری دارد که خوشبختانه محدود نیست و با شروع کار می‌تواند تعداد محورهای همکاری افزایش یابد.

 در انتهای این مراسم، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دو طرف به امضای مهندس زیار مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا و مهندس بابازاده مدیرعامل پترو فرهنگ رسید.

کد خبر : ۵۱۴
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا، پترو فرهنگ، نفت، گاز، پتروشیمی، تفاهم‌نامه
تاریخ ویرایش خبر : ۳۱ تیر ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir