خبر خوش بهران به مردم/ بازار روغن موتور در مسیر آرامش

مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت بهران از افزایش 50 درصدی توزیع مویرگی محصولات بهران در تهران خبر داد و اعلام کرد بازار روغن موتور به زودی به ثبات و آرامش می رسد.
خبر خوش بهران به مردم/ بازار روغن موتور در مسیر آرامش

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت بهران حمیدرضا فراهانی، مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت بهران با اعلام افزایش 50 درصدی توزیع مویرگی محصولات این شرکت اظهار کرد: با هدف تثبیت بازار روغن های موتور، به ویژه روانکارهای دیزلی، حجم بالایی از این محصولات در اختیار شرکت بازرگانی بهران قرار گرفته و توسط ناوگان این شرکت در اختیار اتوسرویس‌های شهر تهران قرار خواهد گرفت.

وی با تاکید بر افزایش  50 درصدی ظرفیت توزیعی شرکت بازرگانی با افزایش تعداد خودروهای توزیع کننده محصولات در شهر تهران گفت: توزیع این محصولات تا رسیدن بازار به ثبات و آرامش از ساعات اولیه صبح تا پاسی از شب و حتی در روزهای تعطیل ادامه خواهد داشت.

فراهانی با اشاره به همکاری های صورت گرفته با اتحادیه صنف فروشندگان روغن و لاستیک تهران افزود: با توجه به حجم بالای روغن های آماده تحویل به اتوسرویس‌ها و محدودیت ظرفیت ناوگان توزیعی شرکت بازرگانی بهران، تمهیدات لازم جهت تحویل روغن در محل انبار شرکت بازرگانی بهران در تهران نیز به انجام رسیده است و اتوسرویس‌های می‌توانند با هماهنگی اتحادیه، جهت خرید و تحویل روغن‌های بهران به محل انبار مراجعه کنند.

 مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت بهران در ادامه از عرضه مستقیم محصولات دیزلی بهران در چهار جایگاه سوخت بهران در تهران خبر داد و افزود این شرکت در صدد است تا طی یک اقدام جهادی از کلیه امکانات در دسترس جهت توزیع محصولات خود استفاده کند.

وی با تاکید بر نزدیک بودن نقطه آرامش در بازار روانکارهای خودرویی خاطر نشان کرد که کاهش فاصله قیمت فروش محصولات با قیمت مصوب مصرف کننده در نقاط فروش نشانه بازگشت آرامش به بازار این محصولات است.

مدیر بازاریابی و فروش شرکت نفت بهران ابراز امیدواری کرد با ادامه روند فعلی و توزیع روغن های موتور در بازار قیمت فروش این محصولات به قیمت مصوب مصرف کننده برسد.

کد خبر : ۵۲۰
کلیدواژه ها: بهران، روغن موتور، بازار، توزیع مویرگی
تاریخ ویرایش خبر : ۱۱ اَمرداد ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir