مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت دوده فام برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت صنعتی دوده‌فام صبح امروز ( شنبه) 22 مرداد ماه 1401 در محل سالن اجتماعات هتل پارسیان کوثر تهران برگزار شد.
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت دوده فام برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا به نقل از شرکت صنعتی دوده‌فام(صدف)، نماینده‌ی سهامداران عمده این شرکت شامل نماینده بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با  11.7 درصد از سهام(رئیس جلسه)، نماینده هلدینگ انرژی گستر سینا با 51 درصد از سهام، نماینده شرکت پالایش قطران ذغالسنگ با 16 درصد سهام و نماینده شرکت پیوند تجارت ایرانیان در محل برگزاری مجمع سالیانه دوده فام حضور یافتند.

همچنین خانم زمانی به عنوان نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و میکائیلی به عنوان نماینده بازرس قانونی در این جلسه حضور داشتند.

در ابتدای جلسه؛ که با قرائت قرآن کریم و پخش سرود ملی همراه بود، معین پور مدیرعامل شرکت صنعتی دوده فام (صدف) به عنوان دبیر جلسه ضمن خیر مقدم به حضار و مدعوین، با دعوت از نمایندگان محترم سهامداران عمده و همچنین نمایندگان بازرس قانونی و نماینده سازمان بورس، آغاز رسمی جلسه را اعلام کرد.

پس از اظهارات مدیرعامل دوده‌فام، زارع  عضو موظف هیئت مدیره و مدیر مالی  اقتصادی شرکت؛ گزارش فعالیت یکساله هیئت مدیره را قرائت کرد.

 در ادامه میکائیلی به نمایندگی از موسسه حسابرسی مفید راهبر، گزارش صورت های مالی منتهی به 29 اسفند 1400را قرائت کرد و در نهایت دستورات جلسه 10 گانه، مورد بررسی و تصویب حداکثری قرار گرفت.

 در نهایت مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنعتی دوده‌فام که به صورت زنده نیز پخش می‌شد، با پاسخگویی به سوالات سهامداران عمده و خرد به پایان رسید.

کد خبر : ۵۲۲
کلیدواژه ها: مجمع عمومی عادی سالیانه، شرکت صنعتی دوده‌فام، صدف، معین پور، بنیاد مستضعان، هلدینگ انرژی گستر سینا
تاریخ ویرایش خبر : ۲۲ اَمرداد ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir