با حضور صاحبان سهام

مجمع عمومی سالانه حفاری شمال برگزار شد/تقسیم 190 ریال سود به ازای هر سهم

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام شرکت حفاری شمال برای سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1400 با حضور 61.5 درصدی سهامداران برگزار شد.
مجمع عمومی سالانه حفاری شمال برگزار شد/تقسیم 190 ریال سود به ازای هر سهم

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا به نقل از حفاری شمال، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده صاحبان سهام شرکت حفاری شمال روز گذشته(سه‌شنبه) 25 مرداد 1401 با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن همایش‌های پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که با حضور دکتر پاکروان رئیس هیئت مدیره حفاری شمال به عنوان رئیس مجمع و دکتر مصطفوی معاون اقتصادی و سرمایه گذاری هلدینگ انرژی گستر سینا به عنوان ناظر اول برگزار شد، گزارش هیئت مدیره حفاری شمال در خصوص عملکرد سال 1400، دستاورد‌ها، برنامه‌های در دست اجرا، وضعیت عملیاتی، پروژه‌ها و کمک های خیرخواهانه ارائه و سپس طی ارائه‌ گزارشی از حسابرس مستقل و بازرس  قانونی، صورت های مالی، صورت تغییرات در حقوق مالکانه و صورت جریان‌های نقدی برای سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1400 مورد تصویب قرار گرفت.

همچنین در این جلسه 82 درصد سود دوره به مبلغ 1.710 میلیارد ریال معادل 190 ریال به ازای هر سهم به عنوان سود سهام، بین سهامداران تقسیم و باقی‌مانده‌ آن به حساب سود انباشته به عنوان پشتوانه‌ای برای طرح ها و پروژه های شرکت تصویب شد.

مجمع حفاری شمال روزنامه ابرار به عنوان روزنامه کثیرالانتشار شرکت و موسسه مفید راهبر به عنوان حسابرس و بازرس قانونی شرکت را انتخاب کرد.

مجمع سالانه حفاری شمال

مجمع سالانه حفاری شمال

 

مجمع سالانه حفاری شمال
مجمع سالانه حفاری شمال
مجمع سالانه حفاری شمال
مجمع سالانه حفاری شمال مجمع سالانه حفاری شمال  
مجمع سالانه حفاری شمال

کد خبر : ۵۲۳
کلیدواژه ها: حفاری شمال، مجمع عمومی، هلدینگ انرژی گستر سینا، بنیاد مستضعفان، صاحبان سهام
تاریخ ویرایش خبر : ۲۶ اَمرداد ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir