برای دومین مرتبه از ابتدای سال جاری

دوده‌فام رکورد زد/تولید بیش از 5 هزار تن دوده صنعتی در مرداد 1401

شرکت صنعتی دوده‌فام (صدف) به عنوان تنها شرکت دانش‌بنیان تولید دوده صنعتی در کشور موفق شد برای دومین مرتبه از ابتدایی سال جاری تا کنون، رکورد جدیدی در تولید این محصول ثبت کند.
دوده‌فام رکورد زد/تولید بیش از 5 هزار تن دوده صنعتی در مرداد 1401

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، دوده‌فام که در اردیبهشت ماه امسال رکورد چهار هزار و 950 تُنی تولید محصولات را به ثبت رسانده بود در مرداد ماه امسال موفق شد با افزایش میزان تولید خود، رکورد پنج هزار و 288 تنی تولید محصولات را به ثبت برساند.

مهندس مجتبی معین‌پور مدیرعامل شرکت صنعتی دوده‌فام در همین ارتباط گفت: شرکت صنعتی دوده‌فام در "سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" توانست به عنوان تنها شرکت دانش بنیانِ تولید دوده صنعتی در کشور برای دومین بار پیاپی در شش ماهه‌ی ابتدایی سال جاری مرزهای تولید را بشکند و رکورد جدیدی در این صنعت رقم بزند.

وی با اشاره به میزان تولید و فروش محصولات در اردیبهشت امسال افزود: این شرکت در اردیبهشت ماه با تلاش پرسنل زحمتکش خود موفق شد با تولید چهار و 950 تن محصول و فروش هفت هزار و 6 تن شامل فروش داخلی و صادراتی، رکورد جدیدی ثبت کند.

معین‌پور تأکید کرد: همین امر  موجب تقویت انگیزه و اراده همکاران برای رسیدن به موفقیتهای بعدی شد و به لطف الهی توانستیم در مرداد سال 1401 رکورد جدیدی از تولید دوده صنعتی به میزان پنج هزار و 288 تن را رقم بزنیم.

مدیرعامل شرکت صنعتی دوده‌فام افزود: این مهم در شرایطی توسط پرسنل خدوم شرکت صنعتی دوده فام رقم خورد که محدودیت های بینالمللی از جمله قرار گرفتن نام شرکت در لیست تحریمهای ظالمانه و همچنین محدودیتهای داخلی از جمله تأمین خوراک پایدار و با کیفیت، از موانع سخت پیش روی بود.

معین‌پور در پایان با بیان اینکه این موفقیت با ایمان به خدا و توکل به اهل بیت (علیه السلام) و در سایه حمایتهای مهندس فتاح ریاست بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مهندس زیار مدیر عامل هلدینگ انرژی گستر سینا محقق شده است، بیان کرد: به طور قطع حمایت‌های هیئت مدیره شرکت صنعتی دوده فام و شبانه‌روزی نیروهای جوان، پر نشاط، مومن و متدین که به مدال عزم انقلابی، روحیه جهادی، اتحاد و همدلی مثال زدنی مزین شده‌اند، از دیگر عوامل مهم دستیابی به این موفقیت است.

تعداد بازدید : ۵۸۰
کد خبر : ۵۳۱
کلیدواژه ها: دوده فام، تولید، دوده صنعتی، بنیاد مستضعفان، صادرات، فروش، بورس، سهام، سهامداران
تاریخ ویرایش خبر : ۵ شهریور ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir