بازدید سرپرست حفاری شمال از دستگاه‌های حفاری مستقر در میدان نفتی مارون

رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت حفاری شمال با حضور در استان خوزستان، از دستگاه‌های حفاری فعال این شرکت در پروژه EPDS مارون بازدید کرد.
بازدید سرپرست حفاری شمال از دستگاه‌های حفاری مستقر در میدان نفتی مارون
به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا به نقل از حفاری شمال، مرتضی پاکروان که به تازگی از سوی مهندس زیار مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا به عنوان سرپرست حفاری شمال منصوب شده، به عنوان یکی از نخستین اقدامات خود، بررسی میدانی پیشرفت پروژه مارون را در دستور کار قرار داد.
وی در همین راستا با حضور در محل دستگاه‌های حفاری 117، 119 و 112 این شرکت که مشغول انجام عملیات در میدان نفتی مارون هستند، از نزدیک شرایط دستگاه‌ها و اجرای پروژه را بررسی کرد.

سرپرست حفاری شمال در این بازدید که با همراهی مدیر عملیات حفاری در خشکی، معاون پشتیبانی حفاری شمال و مدیر پروژه مارون این شرکت انجام شد، علاوه بر بررسی آخرین وضعیت عملیات حفاری دستگاه‌ها، در جمع حفار مردان دکل‌های 117، 119 و 112 حضور یافت و در گفت‌وگوهای مستقیم از نزدیک در جریان مسائل، مشکلات و درخواست‌های آنها قرار گرفت.
پاکروان در این بازدید پس از استماع مسائل و نکته نظرات همکاران  و نیروهای واحدهای مختلف حفاری شمال، با بیان اینکه بزرگترین و مهم‌تربن سرمایه شرکت، نیروی انسانی متعهد و تلاشگر  آن است و معیشت و سلامت کارکنان همواره در اولویت توجه و رسیدگی قرار دارد، بر ضرورت تلاش جمعی و تعامل بیش از پیش بخش‌های مختلف مجموعه برای رسیدن به اهداف و برنامه‌ها و رفع موانع و مشکلات پیش روی کارکنان تأکید کرد. 

وی در ادامه‌ی سفر خود به استان خوزستان، ضمن بازدید از پایگاه‌های بازسازی و پشتیبانی حفاری شمال در اهواز، از آخرین روند آماده‌سازی موکب هلدینگ انرژی گستر سینا در مرز چذابه به منظور خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) نیز بازدید به عمل آورد و از تلاش‌های صورت گرفته تقدیر کرد.

کد خبر : ۵۴۰
کلیدواژه ها: حفاری شمال، میدان نفتی مارون، بنیاد مستضعفان، دکل حفاری، هلدینگ انرژی
تاریخ ویرایش خبر : ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir