ویدئو/تلاش شبانه‌روزی حفار مردان دکل 117 حفاری شمال در میدان نفتی مارون

ویدئو/تلاش شبانه‌روزی حفار مردان دکل 117 حفاری شمال در میدان نفتی مارون

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، میدان نفتی مارون یکی از بزرگترین میادین نفتی جنوب غرب ایران محسوب می‌شود که در شمال شرق شهر اهواز قرار دارد. 

شرکت حفاری شمال به‌ عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ انرژی گستر سینا، از جمله‌ شرکت‌های پیشرو در حوزه صنعت حفاری چاه‌های نفت و گاز است که در حال حاضر خدمات گسترده‌ای را در زمینه حفاری، خدمات دریایی، سیمانکاری و اسیدکاری، حفاری انحرافی، نمودارگیری از چاه‌ها، راندن لوله های جداری، ابزار و لوازم در گردش، مهندسی گل و سیمان، پسماند حفاری، چاه پیمایی و کنترل عملیات حفاری به شرکت‌های بزرگ و معتبر ایرانی و بین المللی ارائه می‌کند.

این شرکت در قالب طرح عملیات محور افزایش،نگهداشت و تولید 28 مخزن شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، پروژه مارون یک و چهار را در دست اجرا دارد و در حال حاضر با سه دستگاه حفاری NDC117، NDC119 و NDC112 مشغول به حفاری در بخش تحت الارض این پروژه است.

در ویدئو کوتاه زیر بخش کوچکی از تلاش شبانه‌روزی نیروهای متخصص و خستگی‌ناپذیر دکل 117 حفاری شمال در پروژه میدان نفتی مارون که از اردیبهشت سال 1400 در این میدان مستقر و مشغول انجام مأموریت است را می‌توانید مشاهده کنید.

دکل حفاری 117 حفاری شمال از ابتدای آغاز فعالیت خود در پروژه میدان نفتی مارون، پروژه چاه تعمیری 82 و چاه توسعه‌ای 479 را به اتمام رسانده و از اردیبهشت امسال انجام ماموریت بر روی چاه 483 مارون را آغاز کرده که تا کنون حدود 70 درصد پیشرفت کار داشته است. 

کد خبر : ۵۴۷
کلیدواژه ها: حفاری شمال، میدان نفتی مارون، هلدینگ انرژی گستر سینا، دکل 117، بنیاد مستضعفان
تاریخ ویرایش خبر : ۱۰ مهر ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir