با حضور در شهرستان دزفول صورت گرفت

بازدید مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا از مجتمع تولیدی دوده‌فام

مهندس محمد زیار مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا با حضور در شهرستان دزفول از مجتمع تولیدی شرکت صنعتی دوده‌فام بازدید کرد.
بازدید مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا از مجتمع تولیدی دوده‌فام

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، در این بازدید که روز چهارشنبه 13 مهر 1401 انجام شد، مهندس زیار ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه دوده‌فام شامل اتاق کنترل، خطوط تولید، انبار محصول و مخازن ذخیره خوراک، از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پروژه فاز 3 مجتمع تولیدی دوده‌فام که مراحل پایانی خود را طی می‌کند، قرار گرفت.

همچنین در این بازدید، مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا با حضور در جمع کارکنان شرکت صنعتی دوده‌فام، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه‌روزی آنها بر توجه به نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی شرکت تأکید کرد و گفت: به طور قطع یکی از دلایل موفقیت‌های دوده‌فام جوانگرایی و تخصص‌گرایی در سایه‌ی توجه به معنویت و تقویت روحیه‌ی جهادی و انقلابی است.

وی همچنین با اشاره به تغییرات سیاسی در عرصه‌ی بین المللی و منطقه‌ای، برنامه‌ریزی برای حضور فعال‌تر شرکت‌های تابعه‌ی هلدینگ انرژی گستر سینا از جمله شرکت صنعتی دوده فام در عرصه بین المللی را راهبردی و حائز اهمیت دانست.

در ادامه این بازدید، مجتبی معین‌پور مدیرعامل شرکت صنعتی دوده‌فام گزارش عملکرد شش ماهه ابتدایی سال 1401 این شرکت ارائه کرد و گفت: بدون شک موفقیت‌های بدست آمده در این مدت از جمله ثبت رکوردهای جدید در تولید و فروش، نتیجه‌ی تلاش‌های مجاهدانه کارکنان این شرکت در سایه‌ی الطاف الهی و توسل به اهل بیت علیه السلام و حمایت‌های ریاست بنیاد مستضعفان و مدیر عامل هلدینگ انرژی گستر سینا است.

بر اساس این گزارش، در بخش دیگری از بازدید مهندس زیار از شرکت صنعتی دوده‌فام، طرح‌های توسعه‌ای و دانش‌بنیانی دوده‌فام با حضور اعضا کارگروه تحقیق و توسعه شرکت تشریح و بررسی شد. 
کد خبر : ۵۴۸
کلیدواژه ها: دوده‌فام، انرژی گستر سینا، بنیاد مستضعفان، دوده، مهندس زیار،
تاریخ ویرایش خبر : ۱۶ مهر ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir