به منظور گسترش همکاری‌های متقابل

انرژی گستر سینا و بانک تجارت تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند

هلدینگ انرژی گستر سینا و بانک تجارت به منظور گسترش همکاری‌های متقابل، تفاهم‌نامه امضا کردند.
انرژی گستر سینا و بانک تجارت تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، این تفاهم‌نامه عصر روز گذشته (دوشنبه) با حضور محمد زیار مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا و هادی اخلافی فیض آثار مدیرعامل بانک تجارت به امضا رسید.

زیار در آئین امضای این تفاهم‌نامه که با حضور مدیران عامل شرکت‌های تابعه هلدینگ و مدیرعامل و مدیران بانک تجارت در محل سالن جلسات ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد، ضمن معرفی فعالیت‌ شرکت‌های مختلف زیرمجموعه هلدینگ، گفت: شرکت مادرتخصصی انرژی گستر سینا، بزرگترین مجموعه غیردولتی در بالادست صنعت نفت به شمار می‌رود.

وی با تأکید بر رویکرد توسعه‌ایی در فعالیت‌های داخلی و بین‌المللی هلدینگ انرژی گستر سینا افزود: به لطف الهی، افق و چشم‌انداز توسعه‌ای خوبی در میان مدت و بلند مدت در نظر گرفته شده است که امیدواریم بتوانیم از ظرفیت‌ها و سوابق بانک تجارت به عنوان یکی از بانک‌های خوشنام در عرصه صنعت نفت و پتروشیمی بهره‌مند شویم.

مدیرعامل بانک تجارت نیز در این جلسه با اشاره به ظرفیت‌های مختلف این بانک و سابقه فعالیت آن در عرصه صنعت نفت و گاز اظهار کرد: خوشبختانه باب انعقاد این تفاهم‌نامه میان بانک تجارت و هلدینگ انرژی گستر سینا فراهم شده است که امیدواریم با استفاده از ظرفیت‌های متقابل بتوانیم به پیشبرد اهداف کشور کمک کنیم.

اخلاقی فیض آثار ادامه داد: به طور قطع با برگزاری جلسات کارشناسی با حضور کارشناسان دو طرف می‌توان برای هر یک از بندهای این تفاهم‌نامه به صورت تخخصی برنامه و فرایند اجرا تعریف کرد.

کد خبر : ۵۵۳
کلیدواژه ها: بانک تجارت، انرژی گستر سینا، تفاهم‌نامه، بنیاد مستضعفان، مهندس زیار،
تاریخ ویرایش خبر : ۳ آبان ۱۴۰۱
Loading

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir