با حضور در همایش ملی افزایش بهره‌دهی چاه‌های نفت و گاز انجام شد

بازدید مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا از شرکت‌های دانش بنیان صنعت نفت

مدیرعامل هلدینگ انرژی در دومین روز برپایی کنفرانس ملی افزایش بهره‌دهی چاه‌های نفت و گاز، با حضور در این همایش از غرفه شرکت‌های دانش بنیان فعال در بالادست صنعت نفت بازدید کرد.
بازدید مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا از شرکت‌های دانش بنیان صنعت نفت

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، مهندس زیار امروز چهارشنبه) 18 آبان ماه جاری ضمن حضور در غرفه دانشگاه صنعتی شریف و گفت‌وگو با پژوهشگران و مهندسان این دانشگاه، از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و دستاوردهای علمی آنها قرار گرفت.

آشنایی با فعالیت سایر شرکت‌های دانش بنیان فعال در حوزه بالادست صنعت نفت و گسترش هر چه بیشتر همکاری‌‌های مشترک از دیگر بخش‌های این بازدید بود.

دومین روز کنفرانس ملی افزایش بهره‌دهی چاه‌های نفت و گاز شاهد استقبال پژوهشگران و مهندسان حاضر در این کنفرانس از غرفه هلدینگ انرژی گستر سینا بود.

دکتر علی فروزنده مدیرعامل شرکت حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس نیز در بخش علمی این کنفرانس، مشکلات و روش‌های ازدیاد برداشت از چاه‌های نفت را مورد بررسی قرار داد.

کنفرانس ملی افزایش بهره‌دهی چاه‌های نفت و گاز که با همکاری شرکت ملی نفت و دانشگاه صنعتی شریف در حال برگزاری است، فردا (پنجشنبه) 19 آبان ماه جاری به کار خود پایان می‌دهد.

 

کد خبر : ۵۶۳
کلیدواژه ها: شرکت ملی نفت، بنیاد مستضعفان، هلدینگ انرژی گستر سینا، مهندس زیار، دانش بنیان، صنعت نفت، افزایش بهره‌دهی چاه‌های نفت و گاز
تاریخ ویرایش خبر : ۱۸ آبان ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir