با عرضه بیش از 61 میلیون لیتر انواع فرآورده‌های روانکاری محقق شد

ثبت رکوردهای جدید در فروش محصولات توسط بهران

مدیرعامل شرکت نفت بهران از عرضه بیش از 61 میلیون لیتر انواع فرآورده‌های روانکاری توسط این شرکت در آبان ماه امسال و ثبت رکوردهای جدید در فروش محصولات این شرکت خبر داد.
ثبت رکوردهای جدید در فروش محصولات توسط بهران

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا به نقل از بهران، اسعد عزیزی با اعلام این خبر اظهار کرد: در پاسخ به نیاز بازار به انواع روغن‌های موتور و با همت جهادی همکاران در بخش های مختلف تامین، تولید و فروش موفق شدیم با عرضه بیش از 25 میلیون لیتر انواع روانکار بنزینی و دیزلی در بازار داخل، رکورد بهران در این بخش را جابجا نماییم و مصرف‌کنندگان این محصولات را از عرضه مستمر روغن‌های خودرویی بهران در بازار مطمئن سازیم.

 

مدیرعامل بهران با تاکید بر افزایش همه جانبه تولیدات این شرکت در بخش‌های مختلف افزود: همزمان با عرضه گسترده محصولات خودرویی، تمرکز بر تامین محصولات مورد نیاز صنایع نیز با قوت ادامه داشته و در نتیجه توانستیم با توزیع بیش از 34 میلیون لیتر انواع روانکار، رکورد جدیدی برای فروش داخلی برای یک ماه، ثبت کنیم.

 

وی توجه به سود آوری، در کنار تمرکز بر ایفای مسئولیت‌های اجتماعی را راهبرد اصلی بهران در شرایط دشوار بازار برشمرد و افزود: همچنین شرکت نفت بهران با عرضه بیش از 61 میلیون لیتر انواع فرآورده‌ها در ماه آبان، رکورد حجمی فروش داخلی و خارجی را بهبود بخشید و همزمان با ثبت رکورد ریالی به میزانی بیش از یک هزار و 700 میلیارد تومان، این موفقیت‌ها ر ا در همه زمینه‌ها کامل کرد.

 

عزیزی در پایان این موفقیت‌ها را نتیجه افزایش ظرفیت تولید ناشی از اجرای پروژه‌های توسعه‌ای قبلی دانست و اظهار امیدواری کرد با اتمام پروژه‌های توسعه‌ای در دست اجرا روند توسعه با قوت ادامه یابد.

انتهای پیام/

کد خبر : ۸۲۰
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا، بهران، روغن موتور، روانکار، تولید، عرضه، بنیاد مستضعفان
تاریخ ویرایش خبر : ۶ آذر ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir