دکتر پاکروان در بازدید از مناطق عملیاتی پروژه مارون:

تلاش حفار مردان حفاری شمال در دکل‌های حفاری مصداق کار جهادی است

رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت حفاری شمال از مناطق عملیاتی پروژه میدان نفتی مارون بازدید کرد و تلاش حفار مردان این شرکت در دستگاه‌های حفاری در اقصی نقاط کشور را مصداق کار جهادی دانست.
تلاش حفار مردان حفاری شمال در دکل‌های حفاری مصداق کار جهادی است

 به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا به نقل از حفاری شمال، مرتضی پاکروان در سفری دو روزه به استان خوزستان، ضمن بررسی آخرین وضعیت فعالیت دستگاه‌های حفاری این شرکت در پروژه میدان نفتی مارون یک و چهار، از تحقق برنامه‌های عملیاتی حفاری شمال در این پروژه ابراز رضایت کرد.

وی همچنین در دیدار با حفارمردان پرتلاش حفاری شمال در دستگاه‌های حفاری 111 و 117 اظهار کرد: همواره تلاش همکاران در موقعیت‌های سخت کاری در مناطق مختلف عملیاتی در اقصی نقاط کشور مورد توجه و تقدیر بوده و همت مثال زدنی همکاران عملیاتی در دستگاه‌های حفاری مصداق کار جهادی و قابل تحسین است.

رئیس هیئت مدیره و سرپرست حفاری شمال ابراز امیدواری کرد با ادامه روند رو به رشد و سرعت مطلوبی که در انجام برنامه های عملیاتی در پروژه های مختلف و در دست اجرای این شرکت از جمله  مارون 1و 4 وجود دارد، در صورت همراهی و تعامل متقابل کارفرما بتوان شرایط مالی و اقتصادی این پروژه‌ها را پیش از پایان سال جاری ترمیم کرد تا این طرح سریعتر از برنامه پیش بینی شده، اجرا ، تکمیل و تحویل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب شود.

انتهای پیام/

کد خبر : ۸۳۷
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا، حفاری شمال، بنیاد مستضعفان، میدان نفتی مارون، دکل حفاری
تاریخ ویرایش خبر : ۸ بهمن ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir