آغاز تولید و بهره‌برداری از نخستین چاه میدان نفتی مارون 1 و 4 توسط حفاری شمال

رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت حفاری شمال وابسته به هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان از آغاز تولید و بهره برداری از نخستین چاه پروژه مارون 1 و 4 در طرح نگهداشت و افزایش تولید میادین ۲۸ گانه توسط این شرکت خبر داد.
آغاز تولید و بهره‌برداری از نخستین چاه میدان نفتی مارون 1 و 4 توسط حفاری شمال
 

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان، مرتضی پاکروان با اعلام این خبر گفت: همزمان با ایام فرخنده دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، نخستین چاه پروژه مارون ۱و ۴ در طرح نگهداشت و افزایش تولید میادین ۲۸ گانه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب که با ظرفیت تولید بالغ بر هزار و پانصد بشکه نفت در روز به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: تا کنون ۲ چاه تعمیری از مجموع چاه‌های در تعهد اجرای پروژه، تحویل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب شده است و ۲ چاه دیگر نیز حفاری و تکمیل شده  که به زودی  وارد مدار تولید میدان مارون می‌شود. 

پاکروان با تبریک این دستاورد و تقدیر از حسن همکاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به عنوان کارفرمای پروژه افزود: بدون شک این موفقیت در سایه همت و تلاش قابل تقدیر همکاران و پرسنل توانمند شرکت حفاری شمال در اجرای موفق این پروژه حاصل شده است.

سرپرست حفاری شمال ابراز امیدواری کرد با  اهتمام لازم و اجرای مطلوب،دقیق و به موقع این پروژه که از بیشترین میزان پیشرفت در کل طرح‌های ۲۸ مخزن برخوردار است و همچنین  تعامل حرفه‌ای و به موقع کارفرما به ویژه در بخش مالی شاهد بهره برداری  کامل  از پروژه مارون در کوتاه ترین زمان ممکن باشیم.

انتهای پیام/

کد خبر : ۸۴۸
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا، هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان، حفاری شمال، پاکروان، طرح نگهداشت و تولید، پروژه مارون
تاریخ ویرایش خبر : ۲۳ بهمن ۱۴۰۱

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir