زیار در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا عنوان کرد؛

کسب رتبه اول توسط انرژی گستر در میان هلدینگ‌های بنیاد/رشد 67 درصدی وصول مطالبات در سال 1401/انعقاد حدود 4700 میلیارد تومان قرارداد با شرکت‌های دانش بنیان

مدیرعامل سابق شرکت مادرتخصصی انرژی گستر سینا از کسب رتبه اول توسط این هلدینگ در میان هلدینگ‌های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان خبر داد و گفت: سال گذشته شرایط بسیار خوب بود و اتفاقات مثبتی رخ داد و انرژی گستر سینا از نظر «سود قبل از کسر مالیات» موفق به کسب رتبه اول در بین هلدینگ‌های زیر مجموعه بنیاد مستضعفان شد.
کسب رتبه اول توسط انرژی گستر در میان هلدینگ‌های بنیاد/رشد 67 درصدی وصول مطالبات در سال 1401/انعقاد حدود 4700 میلیارد تومان قرارداد با شرکت‌های دانش بنیان

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، محمد زیار در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به ویژه در شب‌های پرفضیلت قدر اظهار کرد: از همه همکاران مجموعه هلدینگ و شرکت‌های تابعه بابت تلاش هایی که در این دوره کردند تقدیر و تشکر می‌کنم.

مدیرعامل سابق هلدینگ انرژی گستر سینا افزود: سال ۹۸ که مهندس فتاح به بنیاد مستضعفان آمد و مهندس اوجی و بنده توفیق خدمتگزاری پیدا کردیم، برخی شرکت‌های زیرمجموعه زیان‌ده بودند و هلدینگ شرایط لازم را نداشت اما خوشبختانه امروز با تلاش همه همکاران در سطوح مختلف، شرایط با سال ۹۸ بسیار متفاوت شده است و در شرایطی که اقتصاد کلان مملکت خوب نبود و تحریم های ظالمانه غرب و بیماری کرونا وجود داشت، اتفاقات خوبی در هلدینگ و شرکت‌های تابعه رقم خورد.

زیار ادامه داد: خوشبختانه با عنایت خداوند امروز شاهد رقم خوردن اتفاق خوبی برای ایتام، محرومین و مستضعفین در مجموعه هلدینگ هستیم و باید خوشحال باشیم که خداوند لطف و عنایت خود را به دست شما جاری کرد.

وی با بیان اینکه از خلوص نیت و صداقت همه همکاران تشکر که با وجود تمام مشکلات موجود انرژی لازم را گذاشتند تا کارها پیش برود، تشکر می‌کنم گفت: برخی اوقات دنیا برای دادن پاداش افراد کوچک است و ان‌شاءالله خداوند در ابدیت به دوستان و همکاران ما لطف و مرحمت کند.

مدیرعامل سابق هلدینگ انرژی گستر سینا با اشاره به برخی اقدامات انجام شده در سال 1402 گفت: سال گذشته شرایط بسیار خوب بود و اتفاقات مثبتی رخ داد و هلدینگ از نظر «سود قبل از کسر مالیات» موفق به کسب رتبه اول در بین هلدینگ‌های زیر مجموعه بنیاد مستضعفان شد.

مشاور رئیس بنیاد مستضعفان از دیگر اقدامات صورت گرفته را رشد وصول مطالبات شرکت‌ها دانست و افزود: در سال ۹۸ شرکت‌های تابعه 23 درصد وصول مطالبات داشتند که این رقم در سال گذشته به 67 درصد رسید.

زیار همچنین به همکاری با شرکت‌های دانش بنیان در سال 1401 که از سوی رهبر انقلاب تحت عنوان «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» نامگذاری شده بود اظهار کرد: در همین راستا در سال گذشته در حوزه دانش‌بنیان‌ها حدود چهار هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان قرارداد بستیم.

وی یادآور شد: زمانی که با مهندس اوجی به هلدینگ انرژی گستر سینا آمدیم، بحث انحلال و تعطیلی پایندان مطرح بود اما الان پایندان ۱۳۶ درصد بودجه خود را محقق کرده و سود ده شده است. شرکت حفاری شمال را با ۴۷ درصد تحقق بودجه در شهریور سال گذشته تحویل گرفتیم با ۱۰۷ درصد تحقق بودجه تحویل دادیم.

زیار تأکید کرد: امروز مجموعه هلدینگ و شرکت‌های تابعه در شرایطی قرار دارند که قراردادهای خوبی منعقد شده و قرارداد زیان‌دِه نیز نداریم. همچنین در حالی که قبلاً وجود دکل‌های بیکار در حفاری شمال و پدکس یک امر عادی و معمولی بود اما امروز به جز دکل الیما که در دست بازسازی است، هیچ دکل بیکاری در این دو شرکت وجود ندارد و این در تاریخ هلدینگ بی‌سابقه است.

مدیرعامل سابق هلدینگ انرژی گستر سینا ادامه داد: در حوزه فرهنگی و بسیج نیز کارهای زیادی انجام شد و همین هیئت متوسلین حضرت زهرا (س) که در شب‌های قدر نیز به مناسبت شهادت امیرالمومنین حضرت علی (ع) مراسم دارد، برکات زیادی را بوجود آورد.

وی در ادامه از صادقی مدیرعامل جدید هلدینگ انرژی گستر سینا به خاطر پذیرفتن مسئولیت هلدینگ تقدیر و تشکر کرد و گفت: خداوند این بار امانت را از دوش ما برداشت و آقای صادقی قبول زحمت کردند. خدا را شاکریم کادرسازی در مجموعه هلدینگ اتفاق افتاد و امروز یکی از همین مجموعه قبول زحمت کرد و از جناب آقای فتاح نیز به خاطر حسن انتخاب‌شان تشکر می‌کنم.

مشاور رئیس بنیاد مستضعفان تصریح کرد: در حال حاضر شرکت های هلدینگ آماده پرش از موانع و رفتن به سوی توسعه هستند و ما هم تا جایی که بتوانیم کمک خواهیم کرد.

انتهای پیام/

کد خبر : ۸۷۲
کلیدواژه ها: بنیاد مستضعفان، انرژی گستر سینا، زیار، صادقی، مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا
تاریخ ویرایش خبر : ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir