رئیس هیئت مدیره هلدینگ انرژی گستر سینا در آئین تکریم و معارفه؛

انرژی گستر سینا به صنعت پتروشیمی ورود کند

رئیس هیئت مدیره هلدینگ انرژی گستر سینا با بیان اینکه خلاء حضور صنایع پتروشیمی در زیرمجموعه‌های هلدینگ احساس می‌شود گفت: انرژی گستر سینا به صنعت پتروشیمی ورود کند.
انرژی گستر سینا به صنعت پتروشیمی ورود کند

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، سید عباس موسوی در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا که صبح امروز (سه‌شنبه) ۲۲ فروردین ‍۱۴۰۲ در محل سالن جلسات هلدینگ و با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل شرکت‌ها برگزار شد اظهار کرد: زمانی که وارد مجموعه هلدینگ شدیم شرکت‌های پیمانکاری با وضعیت نامناسبی روبه‌رو بودند اما به همت مهندس اوجی و بعد از آن نیز مهندس زیار، خیلی از این مسائل یک به یک حل شد و به طور قطع این موفقیت جز در سایه کار و تلاش جهادی و پشتکار فراوان حاصل نمی‌شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی انرژی گستر سینا با بیان اینکه یکی از نکات مورد تأکید رهبر معظم انقلاب توسعه اقتصاد دانش بنیان است،  ادامه داد: یکی از کارهای بسیار خوبی که سال گذشته انجام شد، بحث توسعه‌ی ارتباط با شرکت‌های دانش بنیان و تولید بار اول بود که در این زمینه اتفاقات خوبی صورت گرفت و چهار هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان با دانش بنیان‌ها قرارداد داشتیم.

موسوی اضافه کرد: نکته دیگر بحث ارتباط با دانشگاه‌هاست که در این حوزه نیز توافقات خوبی با دانشگاه‌هایی همچون صنعتی شریف، علم و صنعت و دانشگاه نفت انجام شده که امیدوارم با اهتمام مهندس صادقی شاهد ادامه این روند باشیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی انرژی گستر سینا با بیان اینکه جای صنایع پتروشیمی در مجموعه هلدینگ خالی است گفت: از دیگر اقدامات خوب سال گذشته بحث ورود به صنعت پتروشیمی است زیرا این صنعت یک صنعت ثروت آفرین است که امیدواریم مورد توجه مهندس صادقی هم قرار گیرد.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس زیار در دوره مسئولیت در هلدینگ انرژی گستر سینا، برای مهندس صادقی مدیرعامل جدید هلدینگ آرزوی موفقیت و توفیق کرد.

انتهای پیام/

کد خبر : ۸۷۳
کلیدواژه ها: بنیاد مستضعفان، انرژی گستر سینا، شرکت‌های تابعه، زیار، صادقی، پتروشیمی، دانش بنیان
تاریخ ویرایش خبر : ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir