صادقی در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا؛

حفظ و تقویت ظرفیت‌ها در دستور کار است/تأکید بر تعامل شرکت‌های پیمانکار با وزارت نفت

مدیرعامل جدید هلدینگ انرژی گستر سینا با بیان اینکه ریل‌گذاری خوبی در مجموعه هلدینگ و شرکت‌های تابعه انجام شده است گفت: حفظ و تقویت ظرفیت‌های موجود در دستور کار خواهد بود. ​
حفظ و تقویت ظرفیت‌ها در دستور کار است/تأکید بر تعامل شرکت‌های پیمانکار با وزارت نفت

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، علیرضا صادقی در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا که صبح امروز سه شنبه 22 فروردین 1402 با حضور اعضای هیئت مدیره هدینگ و مدیران عامل شرکت‌های تابعه در محل سالن جلسات انرژی گستر سینا برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه امروز شرکت‌های تابعه هلدینگ در شرایط خوبی قرار دارند و ان‌شاءالله این مسیر را با کمک همکاران در تمام سطوح هلدینگ و شرکت‌های زیرمجموعه ادامه خواهیم داد.

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا افزود: در سال جاری شرایط قدری سخت‌تر است اما به طور قطع تلاش می‌کنیم این شرایط را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی تأکید کرد: ظرفیتهای خوبی در هلدینگ و شرکت‌های تابعه وجود دارد که حفظ و تقویت این ظرفیت‌ها در دستور کار خواهد بود.

صادقی با بیان اینکه ریل‌گذاری خوبی در مجموعه هلدینگ و شرکت‌های تابعه انجام شده و آینده خوبی برای هلدینگ پیش‌بینی می‌شود افزود: معتقدم هلدینگ یک مجموعه ارزش افزاست و رویکرد ما مداخله جویانه نخواهد بود و شرکت‌ها اختیارات کامل برای تصمیم‌گیری دارند اما خط قرمز من بحث شفافیت مالی است.

وی بر تعامل شرکت‌های پیمانکاری زیرمجموعه هلدینگ با وزارت نفت تأکید کرد و گفت: به طور قطع نگران اخذ پروژه برای شرکت‌های پیمانکار نیستم و تمرکزم بیشتر بر روی فرایندهای داخلی شرکت‌ها خواهد بود.

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا تأکید کرد: به طور قطع و یقین کسب سود هدف و محور اصلی کار ماست که امیدوارم بتوانیم با همکاری مجموعه همکاران در هلدینگ و شرکت‌های تابعه وضعیت موجود را ارتقا دهیم. 

انتهای پیام/

کد خبر : ۸۷۴
تاریخ ویرایش خبر : ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir