حفاری شمال؛ مقصد نخستین بازدید مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا

صادقی: برنامه‌های بزرگی برای توسعه‌ی فعالیت‌های حفاری شمال تعریف کرده‌ایم/رویکرد هلدینگ، حمایت بدون دخالت در امور اجرایی است

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا گفت: شرکت حفاری شمال یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ است که در همین راستا برنامه‌ها و اهداف گسترده و بزرگی به منظور توسعه‌ی فعالیت‌های آتی این شرکت تعریف و تبیین کرده‌ایم.
صادقی: برنامه‌های بزرگی برای توسعه‌ی فعالیت‌های حفاری شمال تعریف کرده‌ایم/رویکرد هلدینگ، حمایت بدون دخالت در امور اجرایی است

به گزارش هلدینگ انرژی گستر سینا و به نقل از حفاری شمال، علیرضا صادقی صبح امروز (چهارشنبه) ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ با حضور در ساختمان مرکزی شرکت حفاری شمال، ضمن دیدار با مدیر عامل، اعضای هئیت مدیره، معاونین، مدیران و کارکنان ادارات مختلف، در جریان آخرین وضعیت فعالیتهای شرکت قرار گرفت.

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا در این جلسه اظهار کرد: شرکت حفاری شمال یکی از مهم‌ترین و بزرگترین شرکت‌های زیرمجموعه‌ی هلدینگ است و در همین راستا برنامه‌ها و اهداف گسترده و بزرگی به منظور توسعه‌ی فعالیتها و پروژه‌های عملیاتی آتی این شرکت تعریف و تبیین کرده‌ایم.

صادقی افزود: رویکرد هلدینگ نسبت به شرکت‌های تابعه، همکاری و حمایت بدون دخالت در امور اجرایی و سیاستهای راهبردی شرکت‌هاست.

وی تأکید کرد: شرکت‌های زیر مجموعه می‌بایست به صورت مستقل از سوی مدیر عامل و اعضای هئیت مدیره اداره شوند و نقش هلدینگ صرفاً ناظر و کنترل‌کننده مسائل راهبردی و هماهنگی  است.

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا ادامه داد: به طور قطع و یقین، یکی از مهم‌ترین رویکردهای هلدینگ توجه به امر نیروی انسانی متخصص، متعهد و مسائل  پرسنلی خواهد بود.

صادقی همچنین بر دستیابی حفاری شمال به جایگاه واقعی خود در بین شرکت‌های E&P تأکید کرد و گفت: باید با همفکری و همراهی مجموعه مدیریتی این موضوع مورد توجه و اهتمام قرار گیرد تا ان‌شالله این هدف مهم در برنامه‌های شش ماهه نخست امسال محقق شود.

وی ادامه داد: با توجه به شناخت قبلی از سوابق و عملکرد مثبت آقای پاکروان در مدت سرپرستی و همکاری مطلوبی که در جایگاه معاونت فنی و مهندسی داشتیم، این اطمینان را دارم که با حضور ایشان به عنوان مدیرعامل و همت، تجربه و  تخصص وی و تلاش مجموعه کارکنان، شرکت حفاری شمال بتواند به روند مطلوب و رو به رشد خود با قدرت و انگیزه مضاعف ادامه دهد.

صادقی با تاکید بر اهمیت موضوع ایمنی، بهداشت و محیط زیست، برنامه ریزی و  توجه مضاعف به سلامت جسمی و روحی کارکنان به ویژه در مناطق عملیاتی را یادآوری کرد و گفت: خوشبختانه هلدینگ و شرکتهای زیرمجموعه توان خوبی را در این بخش در اختیار دارند و خوشبختانه ظرفیت مطلوبی نیز برای هم‌افزایی در این حوزه وجود دارد .

در ابتدای این جلسه نیز مرتضی پاکروان رئیس هئیت مدیره و سرپرست شرکت حفاری شمال به تشریح آخرین وضعیت پروژه‌های در دست اقدام و دستاوردهای شرکت حفاری شمال در مناطق و میدانهای مختلف عملیاتی پرداخت و با ارائه گزارشی مبسوط، برنامه‌های توسعه‌ایی و آتی شرکت را در بخش‌های مختلف ستادی و عملیاتی تشریح کرد.

انتهای پیام/

کد خبر : ۸۷۸
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا, حفاری شمال, علیرضا صادقی, کرتضی پاکروان, شرکت‌های E&P
تاریخ ویرایش خبر : ۳۰ فروردین ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir