با حضور مهندس فتاح

مراسم روز کارگر در پالایشگاه نفت بهران برگزار شد

مراسم گرامیداشت روز کار و کارگر با حضور پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در پالایشگاه شرکت نفت بهران برگزار شد.
مراسم روز کارگر در پالایشگاه نفت بهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، در این مراسم که صبح روز یکشنبه 11 اردیبهشت مصادف با روز جهانی کار و کارگر با حضور معاونین بنیاد، علیرضا صادقی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا و اسعد عزیزی مدیرعامل شرکت نفت بهران برگزار شد، فتاح با نمایندگان تشکل‌های کارگری بنیاد مستضعفان دیدار کرد.

رئیس بنیاد مستضعفان در دیدار با نمایندگان تشکل‌های کارگری بنیاد اظهار کرد: این جلسه تنها برای مستحکم‌تر شدن ارتباط صمیمانه ما با خانواده کارگری بنیاد مستضعفان است و ما طی ۳ سال گذشته، فراتر از مراودات اداری و سازمانی، یک انس و الفت عمیقی با کارگران بنیاد پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه این تلاش ما به تأسی از فلسفه نظام ولایی است، گفت: نظام ولایی متکی بر دستور نیست بلکه اتکای آن بر اساس محبت در جامعه است.

رئیس بنیاد مستضعفان با تاکید بر اینکه خوشبختانه ما نتیجه این انس و الفت با جامعه کارگری و عزیزانمان را در رشد تولید و توسعه کار و فعالیت بنیاد مستضعفان دیدیدم افزود: ما در اوج کرونا نه تنها برای حفظ سلامت همکاران و جامعه کارگری تلاش کردیم بلکه در شرایطی که کار بواسطه اوج‌گیری این بیماری، هتل‌ها و بخش سیاحتی ما را به تعطیلی کشاند، اعلام کردیم حاضریم دفترکار و ساختمان بنیاد را بفروشیم ولی اجازه ندهیم همکارانمان بی‌کار شوند و یا حتی پرداخت حقوقشان یه تعویق بیفتد.

فتاح ادامه داد: ما معتقدیم که کمک‌ها و حمایت‌های ما از کارگران قطعا کفاف تلاش این عزیزان را نمی‌کند ولی خوشبختانه این ارتباط ما با جامعه کارگری باعث شد تا کارگران و همکاران ما، نیت خیرمان را در به‌کارگیری تلاش و همت‌مان برای حمایت بیشتر از کارگران درک کنند.

 رئیس بنیاد مستضعفان با تاکید بر اینکه حمایت از کارگران را نباید منحصر به موضوعات مادی و حقوق کرد گفت: قطعا رسیدگی بیشتر به حقوق و معیشت کارگران مهم است ولی مهمتر از آن، رفتار اخلاق‌مدارانه، اسلامی و انسانی در تعامل با کارگران است.

وی با اشاره به وقایع سال گذشته و تلاش دشمن برای جدایی انداختن میان جامعه کارگری کشور و نظام و رهبری در اغتشاشات بود گفت: آنها تلاش کردند تا کارگران را مقابل نظام قرار دهند ولی کارگران با بصیرت این آب و خاک، همچون گذشته چنین فرصتی را به دشمنان کشور ندادند.

فتاح با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر محق بودن کارگران در اعتراض و مطالباتشان گفت: نکته مهم آن است که جامعه کارگری کشور درک بالایی از این موضوع دارد که علی‌رغم پیگیری‌اش برای مطالبات کارگری، هیچ‌وقت فرصت سوءاستفاده از یک موضوع  درون‌خانوادگی به دشمنان ندهد.

 رئیس بنیاد مستضعفان با تقدیر از کارگران بنیاد برای حفظ آرامش و داشتن بصیرت در اغتشاشات سال گذشته خاطرنشان کرد: دشمنان بعد از شکست فتنه سال پیش، بی‌کار نخواهند نشست و امسال نیز قصد ضربه زدن به کارگران و تولید کشور را دارند ولی به لطف خدا، همچون گذشته ناکام خواهند ماند و پشت نظام و رهبری را خالی نمی‌کنند.

فتاح از مدیران بنیاد مستضعفان خواست تا نسبت به مطالبات کارگران گوش شنوا داشته باشند و در ادامه تاکید کرد: مدیران باید در تصمیمات خود دقت بیشتری داشته باشند و از هرگونه تصمیمات تنش‌آفرین و استرس‌زا بر کارگران و معیشت آنها به طور جدی اجتناب کنند.

فتاح همچنین از دولت خواست برای کمک به تحقق فرمایشات رهبری در رشد تولید کشور و شعار سال، محدودیت‌های احتمالی در تامین برق و گاز صنایع را که می‌تواند تولید را با چالش جدی مواجه کند، مرتفع کند.

رئیس بنیاد مستضعفان در پایان رشد تولید و موفقیت‌های به دست آمده بنیاد در سنوات اخیر را مرهون دعای خیر محرومان کشور، رضایت‌خاطر کارگران و دعای رهبر معظم انقلاب دانست.

در ابتدای این جلسه، تعدادی از نمایندگان تشکل‌های کارگری بنیاد، بخشی از مطالبات جامعه کارگری مرتبط با بنیاد را به اطلاع سید پرویز فتاح رساندند.

کد خبر : ۸۸۲
کلیدواژه ها: بنیاد مستضعفان، روز کارگر، پرویز فتاح، بهران، انرژی گستر سینا، تشکل کارگری
تاریخ ویرایش خبر : ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲
Loading

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir