طی حکمی از سوی مهندس صادقی

سرپرست معاونت فنی و مهندسی هلدینگ انرژی گستر سینا منصوب شد

علیرضا صادقی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا طی حکمی « بهزاد عبادی» را به عنوان سرپرست معاونت فنی و مهندسی این هلدینگ منصوب کرد.
سرپرست معاونت فنی و مهندسی هلدینگ انرژی گستر سینا منصوب شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، در حکم انتصاب صادره از سوی مهندس صادقی آمده است: نظر به تجارب ارزنده، تخصص و تعهد جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست معاونت فنی و مهندسی» این هلدینگ منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند قادر متعال و بهره‌مندی از توان کارکنان سختکوش آن معاونت، در انجام وظایف محوله موفق و پیروز باشید.

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی انرژی گستر سینا در مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت فنی و مهندسی هلدینگ که امروز (یکشنبه) ۱۷ اردیبهشت برگزار شد ضمن قدردانی از زحمات پاکروان در مدت تصدی مسئولیت معاونت فنی و مهندسی هلدینگ اظهار کرد: برای دکتر پاکروان که تاکنون در شرکت حفاری شمال به بهترین شکل ممکن عمل کردند و تغییرات در ۶ الی ۷ ماه گذشته در این شرکت مثبت بوده، آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با همین قدرت به کارشان ادامه دهند.  

مهندس صادقی همچنین ضمن آرزوی موفقیت در سِمت جدید گفت: دکتر عبادی از ظرفیت‌های هلدینگ انرژی گستر سینا به شمار می‌رود و همان طور که پیش از این نیز اعلام کردیم، رویکرد ما استفاده از ظرفیت‌های موجود در هلدینگ و شرکت‌های تابعه است. البته این بدان معنا نیست که از ظرفیت های بیرونی استفاده نمی‌کنیم اما تمام تلاش‌مان بر فعال‌سازی ظرفیت‌های داخلی خواهد بود و انتخاب دکتر عبادی برای معاونت فنی و مهندسی و دکتر غلامی برای شرکت قطران در همین راستا بوده است.

وی تأکید کرد: به طور قطع با توجه به اشراف دکتر عبادی به مجموعه‌های بالادستی و پایین‌دستی و با همکاری تمام واحدها می‌تواند منشاء خیر باشد و البته در این راستا از تجربیات دکتر پاکروان نیز استفاده خواهیم کرد.

مرتضی پاکروان معاون سابق فنی و مهندسی انرژی گستر سینا نیز در این جلسه گفت: از تمام همکارانم در معاونت فنی و مهندسی هلدینگ تشکر و قدردانی می‌کنم و مدت تصدی این مسئولیت در هلدینگ سعی کردیم با همفکری و هم‌افزایی خدمت کنیم.

سرپرست شرکت حفاری شمال برای دکتر عبادی سرپرست معاونت فنی و مهندسی هلدینگ آرزوی موفقیت کرد و افزود: در هر شرایط، موقعیت و فرصتی که ایجاد شود در خدمت مجموعه‌ی هلدینگ و این صنعت هستم.

بهزاد عبادی سرپرست معاونت فنی و مهندسی هلدینگ نیز در این جلسه اظهار کرد: از مهندس صادقی بابت اعتمادی که به اینجانب داشتند صمیمانه تشکر می‌کنم و امیدوارم تحت عنایات پروردگار و همکاری تمام همکاران، پاسخ مثبتی به اعتماد ایشان بدهم.

عبادی ضمن قدردانی از پاکروان در مدت تصدی مسئولیت معاونت فنی و مهندسی هلدینگ، برای وی در شرکت حفاری شمال آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون کرد.

انتهای پیام/

کد خبر : ۸۹۲
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا، معاونت فنی و مهندسی، حفاری شمال، قطران، پاکروان، عبادی، علیرضا صادقی
تاریخ ویرایش خبر : ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
Loading

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir