طی حکمی از سوی مهندس صادقی؛

سرپرست معاونت مالی و منابع انسانی هلدینگ انرژی گستر سینا منصوب شد

مهندس صادقی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا طی حکمی « سمیه اسدی» را به عنوان سرپرست معاونت مالی و منابع انسانی این هلدینگ منصوب کرد.
سرپرست معاونت مالی و منابع انسانی هلدینگ انرژی گستر سینا منصوب شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا، در حکم صادره از سوی مهندس صادقی آمده است: نظر به تجارب ارزنده، تخصص و تعهد به موجب این حکم به سمت « سرپرست معاونت مالی و منابع انسانی هلدینگ انرژی گستر سینا» منصوب می‌شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌مندی از توان کارکنان سختکوش این شرکت، در انجام وظایف محوله موفق و پیروز باشید.

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا در مراسم تکریم و معارفه‌ی سرپرست معاونت مالی و منابع انسانی هلدینگ اظهار کرد: همان‌طور که پیش از این نیز اعلام شده، رویکرد ما در جایگزینی نفرات استفاده از ظرفیت‌های موجود در مجموعه‌ی هلدینگ و شرکت‌های تابعه است.

وی در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات آقای دیبا در مدت تصدی مسئولیت معاونت مالی و منابع انسانی هلدینگ ادامه داد: از خانم اسدی نیز انتظار می‌رود موضوعات را با دقت و تیزبینی ادامه دهند.

در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر از سوی مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا، از زحمات و تلاش‌های دکتر دیبا تقدیر به عمل آمد و خانم دکتر اسدی به عنوان سرپرست معاونت مالی و منابع انسانی هلدینگ معرفی شد.

خانم اسدی پیش از این مدیریت برنامه‌ریزی و توسعه‌ اقتصادی هلدینگ انرژی گستر سینا را بر عهده داشت. 

انتهای پیام/

کد خبر : ۹۳۳
کلیدواژه ها: انرژی گستر سینا، مهندس صادقی، معاونت مالی و منابع انسانی، تکریم و معارفه
تاریخ ویرایش خبر : ۱ خرداد ۱۴۰۲
Loading

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir