بهران برترین شرکت در حوزه مدیریت انرژی شناخته شد

شرکت نفت بهران در هشتمین دوره‌ی جایزه‌ی ملی مدیریت انرژی، ضمن کسب تندیس نقره‌ای دو ستاره به عنوان برترین شرکت در حوزه‌ی مدیریت انرژی معرفی شد.
بهران برترین شرکت در حوزه مدیریت انرژی شناخته شد

به گزارش روابط عمومی هلدینگ انرژی گستر سینا به نقل از بهران، مراسم معرفی برگزیدگان هشتمین دوره‌ی جایزه ملی مدیریت انرژی، روز گذشته (یکشنبه) هفتم خرداد 1402 با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت نیرو، سازمان ملی استاندارد و به همت سازمان مدیریت صنعتی برگزار و شرکت‌های برتر با اهدای تندیس‌های نقره‌ای و برنزی تجلیل شدند.

در این دوره از جایزه‌ی ملی مدیریت انرژی، شرکت نفت بهران با کسب بالاترین امتیاز در میان شرکت‌کنندگان، در بازه امتیازی ۷۵۱ تا ۸۰۰  تندیس نقره ای دو ستاره را بدست آورد.

استقرارآخرین نسخه از نظام مدیریت انرژی ISO 50001، هدف گذاری در کاهش مصرف انرژی تا سقف 10 درصد از مصارف پایه و هرز رفتی، پایش مصارف اصلی انرژی پالایشگاه به صورت روزانه و آموزش و ترویج فرهنگ مصرف انرژی در شرکت از جمله شایستگی‌ها و دستاوردهای بهران در حوزه مدیریت انرژی به شمار می‌رود.

همچنین شرکت نفت بهران با انجام بیش از 33 پروژه و اقدام بهبود در حوزه مدیریت انرژی توانسته است شاخص ویژه مصرف انرژی SEC را در پنج سال گذشته به طور مستمر کاهش داده و ضمن بهبود وضعیت مصرف انرژی، نقش موثری در کاهش آسیبهای مرتبط در حوزه محیط زیست ایفا کند.

شرکت نفت بهران از جمله شرکت‌های زیرمجموعه‌ی شرکت مادرتخصصی انرژی گستر سینا به شمار می‌رود.

کسب تندیس برترین شرکت در حوزه‌ی مدیریت انرژی توسط بهران

 

انتهای پیام/

کد خبر : ۹۵۱
کلیدواژه ها: بهران، انرژی گستر سینا، مدیریت انرژی، سازمان مدیریت صنعتی، وزارت نیرو، ریاست جمهوری، تندیس
تاریخ ویرایش خبر : ۸ خرداد ۱۴۰۲

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.
 

پیوندها

ارتباط با ما

  • میدان آرژانتین- ابتدای بزرگراه افریقا، ساختمان شماره ۱ بنیاد مستضعفان، طبقه ۱۴
  • تلفن : ۸۶۰۸۸۳۹۸ - ۰۲۱
  • فکس :۸۶۰۸۸۳۹۲ -۰۲۱
  • پست الکترونیک : info@sedcompany.ir